anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaka lustrzanke kupic?

profile.country.en_GB.title
rackar
Nowicjusz

Jaka lustrzanke kupic?

:c37
Witam, aktualnie posiadam kompakt Sony W55.
Chcialbym kupic sobie pierwsza lustrzanke i zastanawiam sie nad A330 a A550.
Cena nie gra roli.
Czy lepszym rozwiazaniem bedzie kupienie A330, z powodu na to ze bede poczatkujacym pstrykaczem lustrzanka?
Czy moze kupienie A550, na ktorej naucze sie obslugi lustrzanki, do tego bede mial wieksze mozliwosci niz na A330, poniewaz kiedy naucze sie obslugi lustrzanki na A330 kupowanie A550 bylo by bezcelowe.

Takie jest moje myslenie. Bardzo prosze o pomoc.

Z gory dzieki
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

grzesQ napisał(a):

Ale czy kupic A550 tak na poczatek??


kupić :smileythumbsup:
to fajny i dość prosty w obsłudze aparat a dodatkowo ma podpowiedzi w menu więc łatwiej zapanować nad parametrami

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

W żadnym wypadku nie polecił bym Ci A700 czy A900/850 - mogą wydawać się zbyt skomplikowane.
Natomiast, jeśli cena nie gra decydującej roli to jak koledzy: A550. Jeśli masz jakieś pojęcie o fotografii, a więc zamiana kompaktu na lustrzankę jest w dużej mierze świadoma, będziesz zadowolony od początku. A w miarę użytkowania będziesz odkrywał zupełnie nowe możliwości i funkcje (i możliwości ich zastosowania). Jak napisał Szfendak - jest "help", który pomaga ogarnąć na początek, a potem można go wyłączyć.
Również polecam A550 :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
rackar
Nowicjusz

Dzieki wam za odpowiedzi :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
rackar
Nowicjusz

Witam ponownie :c37
Zastanawia mnie roznica pomiedzy A550 a A500, bardzo bym prosil o wytlumaczenie.

Z gory dzieki

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Sorki, ale mógłbyś zapoznać się z tematami dotyczącymi aparatów A450,A500 i A550? Odpowiedzi na Twoje pytanie były tam wałkowane już kilkanaście razy :smileyevil: Ja wiem, że najlepiej to wyłożyć kawę na ławę, ale odrobina wysiłku nikomu nie zaszkodziła jeszcze, a przy okazji można się również dowiedzieć wielu nowych ciekawych rzeczy i oszczędzić kolejnych pytań, na które odpowiedzi już padły.