anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FZ-21Z a Fifa08

sc77
Początkujący

FZ-21Z a Fifa08

Nie wiem czy ktos z Was ma ten sam problem ale u mnie po zainstalowaniu Fify 08 chodzi ona bardzo slamazarnie, nie da sie grac, na moim poprzednim starym komputerze chodzila dobrze, czy moze sa to jakies problemy sterownikow czy ustawien ?
Dodam, ze np NFS Carbon smiga pieknie przy maksymalnych detalach.

9 ODPOW. 9
fugasi
Początkujący

ja mam podobnie w Airborne (medal of honor). Mam ten sam model fz21z i inne gierki chodza plynnie np COD4 na najwyzszych detalach tylko w tego airborna nie da sie grac wogole, nawet na niskich ustawieniach. Swoja droga fifa08 i airborne to gry EA.

sc77
Początkujący

Naprawde nikt nie nie spotkal z takim problemem ?

S1esh
Początkujący

potwierdzam fifa chodzi jak na slow motion ... momentami jak jest malo graczy na ekranie to smiga ... a za moment zwalnia... ustawilem komputer na najwyzsza wydajnosc, stery prawidlowe, rejestr czysty nie zapchany, autostart jak nowy... a cod 4 smiga az milo... quake 4 na najwyzszych detalach idzie... a fifa... porazka...

sc77
Początkujący

No dobra, mamy ten sam problem ale moze ktos znalazl rozwiazanie ? Dzwonil ktos z Was na hotline EA ? Ja chyba to zrobie po czasem bym chetnie sobie pogral.
PS. Rozszerzenie ilosci pamieci nic nie dalo. Moim zdaniem winna jest tu Vista.

gregga
Początkujący

witam

wg mnie problemem jest i vista i karta graficzna a dokłaniej sterownik ja w moim fz31m przeinstalowalem na xpka i fifa smiga az miło

na komputerze "stacjonarnym" gdzie za grafike odpowiada Gf7900GS na viscie wszystko działa jak należy

poza tym fifa 08 to strata kasy, gra jest niesamowicie niegrywalna i wg mnie spierdzielona

pzdr

sc77
Początkujący

A jaka pilke w takim razie polecasz ?

gregga
Początkujący

francja 98 :slight_smile:

niebo lepsza...

malojk
Początkujący

U mnie to samo fifa 08 zwalnia wczasie grania.Nie spotkalem sie z czyms takim jeszcze.Natomiast Medal of Honor Airborn chodzi calkiem niezle.Gra nie zwalnia.

leonzaw1980
Początkujący

ZMIENCIE ROZDZIELCZOSC W GRZE...