anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dostał SPIDERMAN 3 na Blu-Ray'u po zakupie Vaio FZ21M?

BlackJackPoland
Początkujący

Kto dostał SPIDERMAN 3 na Blu-Ray'u po zakupie Vaio FZ21M?

Witam,
Dostał ktoś obiecany film SPIDERMAN 3 na Blu-Ray'u po zakupie notebooka z serii np. FZ21M i po rejestracji w klubie Vaio? Ja nadal czekam i nawet nie wiem gdzie się upomnieć...?

Pozdrawiam,
BJP

36 ODPOW. 36
Madman86
Początkujący

Ja zarejestrowałem się 16 stycznia i płytę dostałem wczoraj- 24 kwietnia czyli ponad 3 miesiące, przyszła z niemiec przesyłką ekonomiczną. Co ciekawe dokładnie 28 dni wcześniej dostałem od sony ankietę do wypełnienia "zmieniaj sony" i napisałem tam, że nie polecę nikomu tej firmy ponieważ nie wywiązuje się ze zobowiązań i nie dostałem obiecanej płyty. Pewnie to tylko przypadek... chociaż może jednak ktoś czyta te ankiety.

bajt
Początkujący

Zarejestrowalem sie 28 grudnia a plyte dostalem 25 kwietnia.
Wczesniej dzwonilem na infolinie zglaszajac ze nie dostalem plyty.

jerzykirylo
Początkujący

Zarejestrowałem AR 51M w lutym 2008 roku,mijają dwa miesiące a w skrzynce pocztowej pusto.Obiecanych filmów nie ma. Rejestrowałem jeszcze inne urządzenia marki Sony gdzie miałem obiecane filmy, które też nie dostałem.

serwisrosja
Nowicjusz

witam!
ja kupilem sprzet w pazdzierniku zarejesrowalem sie kilka dni pozniej i do dzis nic nie dostalem.................................................i juz chyba nie dostane

pozdrawiam

jerzykirylo
Początkujący

Witam
Dzisiaj Swiss Post dostarczył paczkę z płytą Blu-ray Spider-man 3.Trzy miesiące czekania.
Pozdrawiam.

ILDARMIG
Początkujący

народ, объясните как получить диск Блю-рей спайдер мена 3? зарегистрировал ноут, и ничего не присылают, вы где регистрировались? ответьте пожалуеста!

sottu
Początkujący

Witam wszystkich no ja dostałem film po równych 3 miechach właśnie dzisiaj już o tym filmie zapomniałem a tu proszę niespodzianka