anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze sterownikami

gardom
Początkujący

Problem ze sterownikami

Witam serdecznie.
Niedawno, pierwszy raz od zakupy mojego vaio vgn-fs515b, zformatowalem dysk, zainstalowalem windowsa xp z sp2, sciaglanlem sterowniki (nie posiadam recovery disk), wszystko poszlo sprawnie, oprocz sterowniow video, nie moge isc zainstalowac, we wlasciwosciach karty sa komunikaty " niedostepne ".
Wydaje mi sie, ze to jakis banalny problem i pewnie bedziecie sie smiac z mojej "niewiedzy" ale prosze o pomoc, bo nie moge sobie z tym poradzic.
pozdro

3 ODPOW. 3
gardom
Początkujący

Witam serdecznie. 
Niedawno, pierwszy raz od zakupy mojego vaio vgn-fs515b, zformatowalem dysk, zainstalowalem windowsa xp z sp2, sciaglanlem sterowniki (nie posiadam recovery disk), wszystko poszlo sprawnie, oprocz sterowniow video, nie moge isc zainstalowac, we wlasciwosciach karty sa komunikaty " niedostepne ".
Wydaje mi sie, ze to jakis banalny problem i pewnie bedziecie sie smiac z mojej "niewiedzy" ale prosze o pomoc, bo nie moge sobie z tym poradzic.
Sprawa wyglada tak: sciagam sterowniki ze strony http://www.vaio-link.com/downloads/preinstalled/preinstalled.asp?site=voe_en_GB_cons&c=0&s=VGN-FS&m=...
instaluje sie wszystko poza video, wchodze w odpowiedni folder sa jakies pliki ale nie ma instalacyjnego. Driversy sciagalem z innych stron ale jest ten sam problem. Moze sterowniki do graficznej instaluje sie w inny sposob.
Jestem laikiem i mecze sie juz kilka dni.
Prosze, pomozcie mi !
pozdro

scare
Początkujący

Witam,

na mój komputer klikasz prawym klawiszem mychy:
- właściwości
- zakładka sprzęt
- menager urządzeń
- klikasz prawym na kontrolerze wideo i wybierasz aktualizuj sterownik
- w okienkach wybierasz iż nie chcesz łączyć się z MS tylko tryb ręczny i wskaż lokalizację katalogu VIDEO który pobrałeś z pakietem sterów.
- gotowe

pozdrawiam

gardom
Początkujący

ha dzieki bardzo mistrzu, dziala.
pozdro