anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Vaio FZ11M - downgrade to xp

mantratvt
Początkujący

Sony Vaio FZ11M - downgrade to xp

no wlasnie, laptopa mam od prawie pol roku nie ukrywam ze jestem zadowolony, ale im wiecej na nim pracuje, im wiecej nim sie zajmuje tym vista bardziej mnie irytuje,

ostatnie dni - tygodnie poswiecilem na poszukiwania zastepczych sterownikow do xp'ka...na dysk na pc mam chyba 1.5 gb wszelkiego rodzaju sterownikow / latek / patch / etc itd ... ale jakos nie chce to smigac,

o ile np windows xp radzi sobie z kamera ... gdzies dorwalem pakiet sterownikow do wi - fi i lan'u / to cala reszta lezy i kwiczy...

karta dzwiekowa sigmatel to juz mi sie po nocach sni...i dzwiek glosnika systemowego : nie odnaleziono sprzetu...

i teraz moje pytanie do Was ... czy ktos - ktokolwiek - czy sie udalo ? z pclab forum dostalem sterowniki do dziwku od czlowieka ktory ma tego samego lapka i dziala mu to pod xp ... ale co dziwne u mnie to nie dziala...

zastanawiam sie czy problem nie lezy gdzies wczesniej ? przy instalacji zasobow systemowych ... choc chipset drivers poszly ze strony i teoretycznie powinny dzialac...
---

dzis juz bylem tak zdesperowany ze zadzownilem do przemilych konsultantow z sony vaio-link ... i uslyszalem...tak sa metody ... uzytkownicy to robia...ale ja nie moge panu pomoc...


wiec skoro uzytkownicy to robia...to moze ktos jest wstanie mi pomoc...

bede zobowiazany...bo obawiam sie ze jeszcze chwila...i to przesliczne srebrne prostakatne pudeleczko wyleci przez okno szybciej niz cokolwiek innego ...

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.GB.title
Blencogo
Expert