anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Laptop, wybór.

Sstien
Początkujący

Laptop, wybór.

Jak sprawują się vaio klasy biznesowej? bo bardzo mi się spodobały , najbardziej ze wszystkich.

Ogólnie to potrzebuje laptopa do pisania/internetu oraz "lekkiego" grania(np: football manager 2011, cs 1.6) Chciałbym 13 cali najlepiej + mała wagę + dużą moc baterii, żęby wytrzymało mi z 5h ? na wifi,internet + edytor tekstu, wydać z 3.500 zł chciałbym.

Chciałbym o konstruktywne opinie. Dziękuję z góry za komentarze.

15 ODPOW. 15
jsobolew
Początkujący

bartek-migas, a mógłbyś zarzucić jakimś rankingiem? Bo z tego co pamiętam z fizyki, to czym większe zapotrzebowanie na moc tym więcej wydziela się ciepła, a sam podajesz że jednak jakaś różnica jest, co dla tak cienkiego notebooka może mieć znaczenie. Duże znaczenie miała pewnie chęć wyciągnięcia 7h na baterii. ;) 120GB SSD kosztuje ok. 750zł, a Sony jak już to by wrzuciło 2x64GB co zapewne podniosłoby koszta. Czy aż tak bardzo mogliby zaoszczędzić na zakupie hurtowym to szczerze wątpię. ;)

Sony dostaje gotowe sterowniki od producenta i modyfikuje je wg własnych potrzeb (by działało autorskie 3D, aby grafika się nie przegrzewała itp.), natomiast nie naprawi ich jeżeli są wadliwe. Do niedawna były jeszcze problemy z wyświetlaniem aplikacji 3D na Intel HD i nie słyszałem żeby to się zmieniło.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Spróbuj wiedźmina ale stracisz troche czasu ;) włącza sie ale nie jest grywalny, tak samo NFS Shift 2, jedynie mozna pograc w cos starszego albo mniej wymagającego. Tej karcie naprawde brakuje tego 1GB pamięci.



No to mam jakiś inny model, bo wgrał się bez problemu.Cudów nie ma ale przez początkowe sceny wprowadzenia przeszedłem bez większych problemów, no może brak mi było myszki :)
Z ciekawości zainstalowałem go również na F13Z8 - też bez problemów - pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, no ale na dłuższe posiedzenie brakło czasu.

profile.country.pl_PL.title
bartek-migas
Początkujący

to faktycznie bardzo dziwne, u mnie na karcie ATI i najnizszych detalach przycinal sie tak ze nie mozna bylo grac.

edit:
Na jakich ustawieniach odpaliles wiedzmina? zainstalowalem najnowszego patcha na najnizszych detalach w 800x600 i za chiny nie moge uzyskac zadnej plynnosci

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

bartek-migas - jaki model SB posiadasz?
Ja instalowałem Wiedźmina na VPC-SB1V9 - instalacja bezproblemowa, uruchomiony patch 1.2, gra uruchamia się w pełnym ekranie z rozdzielczością natywną 1366x768 z minimalnymi ustawieniami - tak się odpala przy automatycznym rozpoznaniu mocy kompa. Tak jak pisałem nie jest to sprzęt stricte do grania, ale jest ono możliwe.

profile.country.pl_PL.title
bartek-migas
Początkujący

ten sam model. ja mam podobnie poza tym że wiedźmin jest niegrywalny! owszem działa ale jest bardzo mało fps.

jsobolew
Początkujący

Możliwe, że wynika to z innego profilu zarządzania energią, przez co procesor i karta graficzna nie rozwijają pełnych obrotów.