anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Plany zasilania w VAIO SB

profile.country.pl_PL.title
bartek-migas
Początkujący

Plany zasilania w VAIO SB

Nie wiem jak Wy ale ja mialem dosyc duzy problem z planami zasilania w moim VAIO. Chciałem w pełni wykorzystać możliwości mojego notebooka. Pomyślałem więc że przydałaby się funkcja szybkiego przełączania pomiędzy planami zasilania, np. tak jak w telefonie komórkowym funkcja ściszania - za pomocą jednego przycisku. Osobiście używam trzech planów zasilania, z czego jeden jest moim własnym. Ikona w zasobniku pozwala jedynie na wyświetlenie planu zrównoważonego oraz jednego planu dodatkowego, trochę się głowiłem jak temu problemowi zaradzić. Jest szereg aplikacji czy gadżetów które w tym pomagaja jednak daleko im do prostoty której szukałem czyli przełączania się między planami za pomoca jednego klawisza bądź kombinacji.

Znalazłem bardzo ciekawy tutorial w internecie, znajduje się on pod adresem;
http://www.howtogeek.com/howto/windows- ... wer-plans/

Tworzymy sobie skróty do tylu planów ilu chcemy, a nastepnie dodajemy skrót klawiszowy, w moim przypadku jest to kombinacja Ctrl + alt + klawisz funkcyjny. Ciekawostką jest iż można przypisać jakiś plan zasilania bezpośrednio do klawisza funkcyjnego bez kombinacji, jednak czasami koliduje on z aplikacjami.

0 ODPOWIEDZI 0