anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z zatartym zawiasem a tym samym z serwisem

Marwal-----
Początkujący

Problem z zatartym zawiasem a tym samym z serwisem

Jestem właścicielem laptopa Sony VGN-NW21MF/S . Zatarł mi się jeden zawias a tym samym pojawiło się pęknięcie na obudowie matrycy .Zatarcie nastąpiło praktycznie w ciągu 1 -2 dni. Wcześniej ciężko zamykała i otwierała się matryca ale samo zatarcie nastąpiło momentalnie.Postanowiłem pilnie wysłać go do naprawy gwarancyjnej .I tu moje zdziwienie .Po ok 2 tygodniach ciszy zadzwoniłem aby sie dowiedzieć jak przebiega naprawa i dopiero wtedy usłyszalem ,że reklamacja jest nieuznana . "Ktoś" stwierdził ,że uszkodzenie zawiasu jest spowodowane upadkiem z dużej wysokosci .Laptop użytkuje sam i wiem ,że nigdy mi nie upadł . Na obudowie nie ma żadnych sladów upadku .Za to zaproponowano mi naprawe za pk 700 pln .Pracuje w serwisie komputerowym od prawie 20 lat i uważam ,że wiem naprawde dużo na temat zacierania się zawiasów w laptopach .Wysylalem już nie raz laptopy innych producentów z takimi objawami i zawsze to było naprawiane w ramach gwarancji .W serwisie w którym pracuje wysylalem ogólnie 3 szt laptopów Sony do serwisu i za każdym razem miałem jakieś dziwne problemy z tym serwisem . Czy ktos jeszcze miał może podobny problem i z laptopem i z serwisem ? Czuje się oszukany .Ja ze swoja sprawą udaje sie do Rzecznika Praw Konsumenta no i oczywiście występuje na drogę sądową .

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
sata11
Początkujący

Sony właśnie ma dziwny ten serwis. Szukają dziury w całym. przecież nie używa się laptopa do rzucania. Inne serwisy nie robią takich aż problemów. Sony tylko ma takie.