anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problemu z moim nowym VAIO VGN-FW31J

Bigos102
Początkujący

Problemu z moim nowym VAIO VGN-FW31J

Witam! Jestem użytkownikiem laptopa podanego w Temacie. Posiadam go od 2 dni a już jest multum problemów z mim związanych. Oto one:
1.Jak go dostałem to ilość zainstalowanych niepotrzebnych programów VAIO mnie przeraziła.
2. Miałem duże problemy z usunięciem McAfee oraz Office Home & Student 2007.
3.Podczas grania w wymagające gry(np. Call of Duty World at War) wyskakuje mi:

Sterownik ekranu atikmdag przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność.

Jak to rozwiązać?
4. Przy każdym wyłączaniu komputera pokazuje mi się
Trwa konfigurowanie aktualizacji etap 2 z 3
, trwa on ~ 30 sekund a przy włączaniu komputera
Trwa konfigurowanie aktualizacji etap 3 z 3
i trwa on już ~5 minut. Czytałem forum, ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem.
5. Przy podłączaniu mikrofonu zewnętrznego "warczy" on.
6. Do wyboru mam tylko 3 rozdzielczości: 1600x900, 1024x768, 800x600. Nie da się ich więcej?
Czy któryś z problemów da się rozwiązać czy pozostaje format?( A jak format to lepiej z płytki recovery czy płytki samego systemu?)

4 ODPOW. 4
profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Cześć,

Problemem jest McAfee, który blokuje instalację proponowanych hotfixów przez Windows Update. Jesteś pewny, że odinstalowałeś go całkowicie? Może coś zostało?

Podobny temat był poruszany jakiś czas temu tutaj.

Pozdrawiam,
Łukasz

Bigos102
Początkujący

Nie żebym narzekał ale wydałem ponad 4 tysiące na tego laptopa i nie działa on tak jak należy. Poradziłem sobie ze wszystkimi problemami prócz tego z aktualizacjami. Ludzie to nie wina McAfee(przynajmniej u mnie), już dawno usunąłem go, zainstalowałem Kasperskiego (wczoraj robiłem format z recovery a tu to samo. Ludzie czy nikt nie wie jak to naprawić? Proszę powiedzcie jak te aktualizacje zniszczyć bo ja nie mam zamiaru 6 minut czekać aż się aktualizacja zainstaluje, odinstaluje i tak bez przerwy. Czy nikt nie wie jak się tego pozbyć? Powtarzam McAfee NIE MA już na tym kompie. Proszę o szybką odpowiedź.

Wiaterek
Początkujący

Witam! Jestem użytkownikiem laptopa podanego w Temacie. Posiadam go od 2 dni a już jest multum problemów z mim związanych. Oto one:
1.Jak go dostałem to ilość zainstalowanych niepotrzebnych programów VAIO mnie przeraziła.
2. Miałem duże problemy z usunięciem McAfee oraz Office Home & Student 2007.
3.Podczas grania w wymagające gry(np. Call of Duty World at War) wyskakuje mi:
Sterownik ekranu atikmdag przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność.

Jak to rozwiązać?
4. Przy każdym wyłączaniu komputera pokazuje mi się
Trwa konfigurowanie aktualizacji etap 2 z 3
, trwa on ~ 30 sekund a przy włączaniu komputera
Trwa konfigurowanie aktualizacji etap 3 z 3
i trwa on już ~5 minut. Czytałem forum, ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem.
5. Przy podłączaniu mikrofonu zewnętrznego "warczy" on.
6. Do wyboru mam tylko 3 rozdzielczości: 1600x900, 1024x768, 800x600. Nie da się ich więcej?
Czy któryś z problemów da się rozwiązać czy pozostaje format?( A jak format to lepiej z płytki recovery czy płytki samego systemu?)


Nie rozumiem, jak można mieć problem z odinstalowaniem Office'a lub McAfee.

Tutaj masz rozwiązania odnośnie sterownika z punktu 3(jeśli jeszcze potrzebujesz):
http://www.repairyourpcnow.com/resources/atikmdag-has-stopped-responding.php
"un-installed "update KB952287" and the problem is gone" -m.in. to ponoć działa wśród podanych rozwiązań. Jeśli nie to są tam inne, które warto spróbować. Problem nie jest spowodowany przez Vaio jako taki, jak widać. No i dość powszechny.

dominik8303
Początkujący

ad punkt 4
Sprawdz w zainsalowanych aktuazlizacjach czy Vista nie wrzuciła Ci jakiejs zbednej aktualizacji. Miałem ten sam problem. usunałem aktualizacje outlooka, publishera - nie miałem tych programów nawet zainstalowanych i jeszcze usunąłem winows search 4.0. od tego momentu komp smiga jak marzenie :slight_smile:

a co do zbednego softu ktory jest zainstalowany, jak Ci przeszkadza mozesz go odinstalowac i po kłopocie :slight_smile: