anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VGN-FW41E

Konrado
Początkujący

VGN-FW41E

Witam, kupilem w/w notebook. Nie widze na tym forum opcji "szukaj", dlatego zakladam nowy watek :slight_smile:

Czy mozna nagrac "Recovery" na przenosny dysk twardy, badz na dysk na komputerze, czy musi to byc plyta DVD?


+ VAIO RECOVERY CENTER (CENTRUM ODZYSKIWANIA VAIO)
Obejmuje nastepujace oprogramowanie VAIO, narzedzia oraz funkcje systemu Windows:
- RESCUE DATA (RATOWANIE DANYCH)
Umozliwia utworzenie kopii zapasowej danych zapisanych na dysku twardym
- WIPE AND ERASE DATA (OCIERANIE I WYMAZYWANIE DANYCH)
Umozliwia wymazanie wszystkich danych na dysku twardym
- VAIO HARDWARE DIAGNOSTICS (DIAGNOSTYKA SPRZETU VAIO)
Umozliwia sprawdzenie sprzety stosowanego w komputerze (proc,hdd,pamietc ram,..)
- REINSTALL PROGRAMS OR DRIVERS (PONOWNA INSTALACJA PROGRAMOW I STEROWNIKOW)
Umozliwia przywrocenie wstepnie zainstalowanego oprogramowania lub sterownikow do stanu fabrycznego.
- RESTORE C: DRIVE (PRZYWROCENIE DYSKU C)
Umozliwia przywrocenie dysku C w komputerze do stanu fabrycznego)
- RESTORE COMPLETE SYSTEM (PRZYWRACANIE CALEGO SYSTEMU)
Umozliwia przywrocenie calego systemu komputera do stanu fabrycznego.
- CREATE RECOVERY DISCS (TWORZENIE DYSKOW ODZYSKIWANIA PO AWARII)
Umozliwia utworzenie wlasnych dyskow odzyskiwania po awarii, sluzacych do odzyskiwania systemu komputera po awarii.
- BACKUP AND RESTORE CENTER (CENTRUM KOPII ZAPASOWYCH I PRZYWRACANIA)
Funkcja tworzenia kopii zapasowych systemy Windows, ktora umozliwia korzystanie z mechanizmow tworzenia kopii zapasowych.


Tak mam w ksiazeczce. To jak to mam rozumiec? Tworze ten jeden dysk i mam reszte tych malych juz dostepnych w tym dysku, czy kazdy musze po kolei? Tam dalej jest napisane jakiego programu uzywac do odzyskiwania czego, np rescue czy restore na tym sie gubie..


Czy ten recovery caly przywroci mi programy juz zainstalowane takie jak : gadu-gadu, gry itp,itd jesli wykonam recovery po instalacji tych programow? Kiedy najlepiej to zrobic?

Pozdrawiam

0 ODPOWIEDZI 0