anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja oprogramowania telewizora do wersji PKG4.008EUA

profile.country.pl_PL.title
1_pawel
Użytkownik

Aktualizacja oprogramowania telewizora do wersji PKG4.008EUA

Aktualizacja oprogramowania telewizora do wersji PKG4.008EUA-0104 dostępna ciekawe jakie zmiany. Mam wersję PKG4.005EUA-0104

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

Może HbbTV dla kraju Polska :c18

profile.country.pl_PL.title
1_pawel
Użytkownik

Właśnie wczytałem PKG4.008EUA i opcja nieaktywna - Konfiguracja aplikacji interaktywnej.
A pisze na www.- This software includes the improvement for Hbb TV performance.

(Oprogramowanie zawiera usprawnienia dla realizacji Hbb TV) ale tylko dla modeli z 2012r.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Listę usprawnień możecie znaleźć pod TYM LINIEM.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
1_pawel
Użytkownik

Faktycznie 2011r.
Ale czy działa HbbTV na Sony nx720
( ustawienia Polska - Polski ) ?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Z tego co czytałem nie. Aktualizacja ma na celu poprawę wydajności i jest ona dla kilku krajów między innymi Polski. Niektórzy włączają HbbTV przez Niemcy i są zadowoleni poza dostępem do polskich znaków (ąęźćń itd).

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
1_pawel
Użytkownik

Właśnie znalazłem wiadomość


http://misiekf.pl/2012/06/hbbtv-w-sony- ... w-planach/

Oczekując w nieskończoność na odpowiedź z Sony dotyczący włączenia HBBTV w Bravia’ch z 2011 roku, postanowiłem napisać do rzecznika prasowego Sony Polska, Pana Piotra Papaja i to okazało się najlepszym wyjściem.
A oto odpowiedź:


Mamy w planach włączenie tej funkcji w odbiornikach z 2011 r., ale nie możemy przekazać informacji, kiedy to dokładnie nastąpi.

Czyli sposób opisany na blogu, wciąż jest aktualny.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Bardzo dobra wiadomość dla użytkowników modeli z 2011r. bo w końcu nie są one "stare" na tyle aby technologicznie nie pociągnąć HbbTV.
Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne aktualizacje :).

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Skoro jest to możliwe od strony sprzętowej ( działające przy ustawieniach na kraj Niemcy), jest to dobra decyzja i dobre działania. Pozostaje czekać aż aktualizacja wyjdzie :) .

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Ja sądzę, że może to nastąpić niebawem (może nie na dniach ale zawsze). TVP1 robiło testy, później uraczyło nas na Euro2012 HbbTV która została dobrze odebrana. Z tego co wiem nadal jest HbbTV na TVP1 i powinno zostać. Oczywiście grupa ITI z TVN też nie śpi nigdy więc tylko patrzeć jak też wystartują z HbbTV :).

Pozdrawiam Stubb