anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BRAK OBRAZU

fatboy77
Początkujący

BRAK OBRAZU

Witam !PROBOWALEM PODLACZYC laptopa przez kabel hdmi do 40w5500 i niestety niemam obrazu.Wczesniej jednak obraz byl zawsze!CO moglo sie stac!Probowalem wszystkiego!

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Po podłączeniu kabla trzeba wybrać odpowiednie wyjście w telewizorze (do którego podłączony jest komputer), a w komputerze trzeba wskazać telewizor jako urządzenie odtwarzające obraz. Robisz to wykorzystując skrót klawiszowy (kombinacja klawiszy zależy od laptopa), albo wchodząc w ustawienia karty graficznej.

Ravi-----
Początkujący

fatboy77 napisał(a):

Witam !PROBOWALEM PODLACZYC laptopa przez kabel hdmi do 40w5500 i niestety niemam obrazu.Wczesniej jednak obraz byl zawsze!CO moglo sie stac!Probowalem wszystkiego!



Przydałoby się więcej informacji na początek, czy instalowałeś jakieś nowe sterowniki do karty graficznej? To mogłoby być powodem, bo jeżeli wcześniej działało to robiłeś to w sposób jaki opisał Zimny? Bo być może zapomniałeś po prostu przełączyć obraz...

fatboy77
Początkujący

Dzieki chlopaki!Wszystko w porzadku>Spanikowalem!Fn i f4 i jest ok!!!

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Wczoraj podłączałem u kumpeli komputer przez HDMI. Co dziwne po podłączeniu i przełączeniu na telewizor (u mnie FN+F8) nie było obrazu. Odłączyłem kabel i jeszcze raz podłączyłem - to samo. Komputer wykrywał, telewizor nie odbierał sygnału. Nie wiem o co chodziło, ale dopiero po jakiś 2-3 minutach udało się przełączyć. Złośliwość rzeczy martwych :c3