anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-26EX302 nie wyświetla napisów z pliku .txt

profile.country.pl_PL.title
spolManU1ypwnf
Początkujący

KDL-26EX302 nie wyświetla napisów z pliku .txt

Witam,
Filmy w DIVX-ie działają bez problemu, ale napisów nie wyświetla. Dodam, że plik z napisami ma taką samą nazwę jak plik z filmem. Czy seria EX3 nie ma możliwości wyświetlania napisów?
Pozdrawiam.

7 ODPOW. 7
oldguest
Początkujący

Także zauważyliśmy problemy tego typu z telewizorami wyposażonymi w DivX ale mające procesor BE2.

profile.country.pl_PL.title
spolManU1ypwnf
Początkujący

Czyli nie działa i nie ma sensu kombinować, czy to z plikiem .txt czy z ustawieniami w TV. Chyba, że wyjdzie jakiś poprawiony firmware.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Sprawdziliście inne formaty napisów?

profile.country.pl_PL.title
spolManU1ypwnf
Początkujący

Próbowałem .txt (w formacie czasowym i klatkowym), w .ssa , w .srt - nie działa. Nie wiem jak jest w EX500, gdy mamy plik z filmem i plik z napisami w jednym katalogu. Czy oba pliki EX500 wyświetla, czy tylko "widzi" plik z filmem, a napisy po prostu zaczytuje.

Z resztą widziałem w jednym z testów czcionkę jaką proponuje Sony i dla mnie jest generalnie nie do przyjęcia. Wolę osobiście (z akcentem na osobiście) nałożyć w VirtualDub-ie napisy na film i wtedy sobie obejrzeć Divx-a z np. Pendrive-a. Póki Sony nie da możliwości wyboru czcionki (albo zmiany na Arial) w TV z klasy EX500, to nawet jak bym miał EX500 to myślę, że nakładał bym napisy w VirtualDub-ie. Chyba, że byłby to film w FullHD (jakieś 40 GB) i byłby odtwarzany z HDD.
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
mozdyn
Początkujący

Ja dziś kupiłem 32EX500 i u mnie napisy działają, choć czcionka jest trochę mało czytelna (za chuda). Wyświetla tylko film, ale jak są napisy to można je włączyć w Opcjach.
Nie bawiliście się napisami XSUB? Podobno szybko się kodują w filmie, mają dowolną czcionkę i można je włączać i wyłączać w opcjach...

profile.country.pl_PL.title
0exploit0
Początkujący

mam ten sam problem konwertowalem juz napisy do okolo 15 formatow i nic przy nacisnieciu na pilocie guzika napisow jest napisane "napisy niedostepne" czy jest jakies rozwiazanie tego problemu

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Obecnie nie znam rozwiązania, chyba takie nie istnieje. Na pewno póki co można wrzucać samemu napisy na filmy i zintegrowane puszczać na telewizorze. Sprawę z napisami najlepiej zgłosić do Biura Obsługi Klienta. Numer: 0801-500-500 lub 022-33-88-700.
http://www.sony.pl/article/id/1216130664566