anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FilmBOX w BIV oraz SEN

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

FilmBOX w BIV oraz SEN

Witam.

Przed chwilą zauważyłem ze jest dodany nowy kanał tv VOD - Film BOX. Tu pojawia sie problem, chcąc oglądać trzeba sie zarejestrować na htttp://internet.sony.tv.register ktore automatycznie przekierowywuje na

www.sonyentertainmentnetwork.com na którym juz posiadam konto. W ramach tego konta z zakładce Zarządzaj usługami premium nie mam opcji aktywowania FilmBOX-a. Jak moża to aktywować ?

Message was edited by: plukaszcz

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

Jenak juz jest - przed chwilą aktywowałem ten kanał na SEN i BIV.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Świetna informacja ! Film BOX przyda się na pewno w usłudze VOD.

Niestety na chwilę obecną nie mogę sprawdzić tego osobiście. Mogę Ci jedynie zasugerować abyś spróbował aktywować Film-BOX'a z poziomu komputera.

Dobrym pomysłem będzie również odświeżenie zawartości internetowej, która pozwoli na zaktualizowanie danych w Twojej Bravii.

W razie problemów polecem telefon do Sony:

http://www.sony.pl/support/pl/contacts/tvhc

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

No i po kanale. Dziś już go nie ma . Może to były testy i dlatego nie można sie zarejestrować poprzez konto SEN.

profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

Jenak juz jest - przed chwilą aktywowałem ten kanał na SEN i BIV.

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Jak udało Ci się zarejestrować filbox SEN bo u mnie pisze ze nie jest to możliwe w naszym rejonie kraju

profile.country.PL.title
nikox85
Nowicjusz

Witam mam pytanie,mam aktywowane rozszeżone funcje bravi,produkt zarejestrowałem.Ale chciałbym zobaczyć kod którym aktywowałem rozszeżenie tej funkcji,aby go gdzieś zapisać.Gdzie on się znajduje?

profile.country.PL.title
glewandek
Poszukiwacz

Ja mam taki problem, ze po wykupieniu pakiet film kartą kredytową tv nadal wyświetla mi ze nie mam zarejestrowanego konta na filmboxie a w zarządzaniu usługami sony enteriment jest guziczek włącz usługe. Czyli mimo że niby wszystko poszło pomyślnie na sony jest tak jak bym nie zapłacił. Miał ktoś taki problem?

profile.country.pl_PL.title
makraw01
Początkujący

Cały pakiet FilmBox jest darmowy. U mnie działa bez żadnego płacenia (przynajmniej  na razie).

profile.country.pl_PL.title
MirusJ
Użytkownik

Gdzie znaleźć ten kod aktywacyjny? Bo w moim koncie SEN (na komputerze) żąda aktywacji TV 5 literowym kodem, mimo iż tv mam zarejestrowany już od ponad roku. Model tv 40ex725

Message was edited by: MirusJ

profile.country.pl_PL.title
daryczk
Początkujący

witam. dołaczam sie do pytanie. Mam ex720 i nie mam pojecia gdzie mam znalezc ten kod aktywacyjny.