anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-32EX710

profile.country.PL.title
sonypolska
Poszukiwacz

KDL-32EX710

Witam!


Mam pytanie związane z funkcją nagrywania w tym telewizorze.Otóż w opcji DVB-T jest wskaźnik Nagr Scart wł/wył,dlatego też byłbym wdzięczny za podpowiedź czy ktoś to testował,i jak w ogóle to działa.Drugie pytanie dotyczy wskażników na pilocie(RM-EDO35) związanych z funkcją odtwarzania,przewijania,stop,których w żaden sposób nie potrafię uruchomić.Telewizor podłączony jest poprzez HDMI do kina domowego Sony DAV-DZ630.

Pozdrawiam!

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Drugą część Twojego pytania rozwiązuje funkcja zwana BraviaSync odpowiedzialna za sterowanie produktami Sony (z tą funkcją) za pomocą jednego pilota.

Więcej informacji o niej znajdziesz w poniższym linku (podaję link aby nie powielać informacji):

https://www.sony.pl/discussions/community/pl/community/film_and_3d/tv/bravia_sync

oraz

http://www.youtube.com/watch?v=Vuu4t0hpies


Odnośnie pierwszej części pytania związanej z nagrywaniem.

Muszisz mieć odpowiednie źródło sygnału (dajmy na to dekoder zewnętrzny DVB-T) oraz przyda Ci się jakiś nośnik danych taki jak dysk twardy.

Pamiętaj, że dysk jaki obsługują Bravie do tej pory misi być w systemie plików exFAT, FAT32 etc.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
sonypolska
Poszukiwacz

Witam!


Dziękuję za informację,lecz nie do końca rozwiązała ona mój problem.O ile kwestia nagrywania wydaje się oczywista,aczkolwiek nie mam możliwości jej przetestowania z powodu braku dekodera DVB-T (mam DVB-C), o tyle funkcja BraviaSync działa powiedziałbym połowicznie.Otóż po konfiguracji, pilotem TV włączam/wyłączam zestaw kina domowego,operuję siłą głosu oraz funkcją teatru,natomiast klawisze nawigacji odtwarzania w pilocie TV nie działają nadal.W opcji sterowanie przez HDMI wyświetla się napis - niedostępne gdy podłączony jest system audio HDMI.Wyłączałem system audio ale niczego to nie zmieniło.Zresztą po włączeniu zestaw kina samoczynnie przełącza się na aktywny system audio.Dla porządku lista urządzeń HDMI wygląda w sposób następujący(może tu gdzieś tkwi błąd?): 1.urządzenie - odtwarzacz 1 ,wejście HDMI 1 - system audio - podłączone , typ - DVD System

2.urządzenie - system audio , wejście HDMI 1 - system audio - nic nie wyświetla , typ - DVD System.

I jeszcze opis wejścia zewnętrzne:

- odtwarzacz 1 CTRL- HDMI DVD System

- HDMI 1 Kino Domowe


Pozdrawiam!