anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL-32S3000 i problem z łapaniem sygnału C+

profile.country.pl_PL.title
grzegorzmac
Nowicjusz

Sony KDL-32S3000 i problem z łapaniem sygnału C+

Witam, mam problem z łączeniem się mojego tv z dekoderem C+ philips PVR HD po kablu hdmi, wgrana nowa aktualizacja w servisie Sony, uruchamiam tv, następnie dekoder C+ wyświetla się informacja do którego gniazda w tv jest podłączony kabel z dekodera, mrugnie trzy razy, obraz w kolorze zielonym na sekundę i zmienia sie na czarny, nic sie nie dzieje, czekam pare sekund, przełączam tv na analog (właczenie 1 na pilocie), następnie znowu przełączam pilotem na gniazdo hdmi, tak kilka razy aż w końcu złapie sygnał z dekodera, coś robię nie tak, bez różnicy czy najpierw włączę tv czy dekoder, zresztą oba są na stend by. Dziękuję za poradę, próbowałem zmieniać w ustawieniach i nic to nie dało, nie mam rzadnej informacji o niezgodności z hdcp....ktoś może mi pomóc?

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

Pierwszą rzecz jaką mogę doradzić jest zakup nowego przewodu HDMI. Drugą rzeczą jest sprawdzenie czy dekoder wysyła odpowiednią rozdzielczość do TV. Niestety wydaje mi się, że nie podałeś dokładnego modelu swojego dekodera więc nie mogę sam sprawdzić jak to zrobić, ale w instrukcji powinna być informacja.