anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pliki wideo z Pendrive USB

arbarz
Początkujący

Pliki wideo z Pendrive USB

Witam .

Posiadam Bravie 40NX800 i mam problem z otwieraniem plikow wideo z pendriva . Zdjecia i muzyke w formacie jpg i mp3 odtwarza wzorowo , ale gdy zgralem na pamiec tradycyjne divixy w formacie AVI lub normalny film dvd ktory na laptopie poprzez Windows Media Player'a jest odtwarzany bez problemow nic sie nie dzieje . Odszukuje tylko foldery , ale nie widzi zawartosci . Wpisywalem w wyszukiwarce zeby nie robic spamu , ale sie nie doszukalem .
Czy ten tv ma okreslone rozszerzenia plikow ktore odtwarza tylko i wylaczenie ? Jezeli tak to prosze o pomoc . Pozdrawiam .

28 ODPOW. 28
oldguest
Początkujący

Seria NX nie odtwarza DivX-ów.... Jedynie AVCHD (czyli np. zapis z kamer HD). Ewentualnie przez sieć jeśli jakiś serwer multimedialny przetranskoduje film.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Dokładnie NX800 czyta AVC / AVCHD / MPEG4 - co jest podane w specyfikacji produktu. Obecnie nie ma szans na dodanie Divx.

gregor_08
Początkujący

Zimny napisał(a):

Dokładnie NX800 czyta AVC / AVCHD / MPEG4 - co jest podane w specyfikacji produktu. Obecnie nie ma szans na dodanie Divx.



Niestety z MPEG4 zarejestrowane kamerą Sony DCR-DVD406E i zgrane za pomocą Picture Motion Browser też sobie nie radzi.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Nie czyta plików czy ich nie widzi?

profile.country.pl_PL.title
LKan-----
Początkujący

Zimny napisał(a):

.... Obecnie nie ma szans na dodanie Divx.



Proszę o wyjaśnienie dlaczego, skoro rzekomo "gorszy" model ex500świetnie sobie radzi z formatami innymi od AVC / AVCHD / MPEG??

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Każdy model posiada swoją specyfikacje, swoje parametry, funkcje i możliwości. Nie jestem inżynierem, nie znam szczegółów dotyczących sposobu dekodowania plików przez telewizor. Nie wiem, czy to jest kwestia oprogramowania, czy w tym modelu zastosowano inną elektronikę pozwalającą na odczytywanie takich a nie innych formatów. Informacje o odczytywanych danych są podane od momentu premiery tego modelu. Jest to "cecha" tego modelu i m.in. tym różni się od wspomnianego "EX500".
Według mojej opinii, nie ma szans na dodanie tych formatów.

wumarex
Początkujący

A ja mam inny problem z plikami video na pendrive.
Mam plik wielkości 4.5GB .
Na FAT32 zapisze plik o wielkości maksymalnie 4GB.
Jakie mam szanse na udostępnienie telewizorowi tego pliku w całości ?
Czyżby jedyna możliwość na takie duże pliki to DLNA ? :-)

P.S. Mam KDL-46NX710

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

W tym momencie tak - tylko DLNA, lub podzielenie pliku na dwa mniejsze.

wumarex
Początkujący

sadam napisał(a):

W tym momencie tak - tylko DLNA, lub podzielenie pliku na dwa mniejsze.



Dzięki za info, ale zaintrygowało mnie stwierdzenie "W tym momencie". Czyżby miało się to zmienić w przyszłości ? :-)