anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pliki wideo z Pendrive USB

arbarz
Początkujący

Pliki wideo z Pendrive USB

Witam .

Posiadam Bravie 40NX800 i mam problem z otwieraniem plikow wideo z pendriva . Zdjecia i muzyke w formacie jpg i mp3 odtwarza wzorowo , ale gdy zgralem na pamiec tradycyjne divixy w formacie AVI lub normalny film dvd ktory na laptopie poprzez Windows Media Player'a jest odtwarzany bez problemow nic sie nie dzieje . Odszukuje tylko foldery , ale nie widzi zawartosci . Wpisywalem w wyszukiwarce zeby nie robic spamu , ale sie nie doszukalem .
Czy ten tv ma okreslone rozszerzenia plikow ktore odtwarza tylko i wylaczenie ? Jezeli tak to prosze o pomoc . Pozdrawiam .

28 ODPOW. 28
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

W modelach na rok 2011 ma być możliwość podpięcia dysków o pojemności 1,8TB - nie widzę tutaj możliwości ograniczenia się do FAT32.

wumarex
Początkujący

sadam napisał(a):

W modelach na rok 2011 ma być możliwość podpięcia dysków o pojemności 1,8TB - nie widzę tutaj możliwości ograniczenia się do FAT32.



Nooo tak. Ale czy to będzie miało jakiś wpływ na modele z roku 2010, czy też po prostu dojdzie mi kolejna alternatywa (wymienić model z roku 2010 na model z roku 2011) ? :-)

P.S. Czy jest szansa, że obsługa jakiego innego typu systemu plików pojawi się w którejś wersji firmwaru do 46NX710 ?

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

wumarex napisał(a):


P.S. Czy jest szansa, że obsługa jakiego innego typu systemu plików pojawi się w którejś wersji firmwaru do 46NX710 ?


Mam nadzieję, że tak.

gregor_08
Początkujący

sadam napisał(a):

Nie czyta plików czy ich nie widzi?



Widzi pliki ale ich nie odtwarza. To samo z MP4 z Sony Ericsson Vivaz. Widzi pliki ale ich nie odtwarza.

sadam, w innym poście napisałeś o odtwarzaniu plików video po DLNA. W moim przypadku Po DLNA mogę przeglądać tylko zdjęcia lub odtworzyć muzykę. Pliki video nie są nawet wykrywane.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jakiego serwera wykorzystujesz do DLNA? Czy możesz napisać parametry filmu, który telewizor nie odtwarza po USB? Oczywiście poza tytułem...

profile.country.pl_PL.title
PawQ-----
Początkujący

Witam,
podepnę się pod temat...

Czy ktoś posiada informację, na temat max. wielkości obsługiwanej pamięci USB...

Chodzi mi o podłączenie zewnętrznego dysku twardego po USB do NX700.
Z Penem 4GB nie ma problemu, ale już HDD 2,5" 40GB nie widzi... :c3

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie ma podanej górnej granicy. Działają dyski dużych wielkości i tych mniejszych. Ważne jest, aby dysk był sformatowany w systemie plików FAT32 i niektóre z nich wymagają dodatkowego zasilania - jeśli posiadają taką możliwość.

wumarex
Początkujący

Zimny napisał(a):

Nie ma podanej górnej granicy. Działają dyski dużych wielkości i tych mniejszych. Ważne jest, aby dysk był sformatowany w systemie plików FAT32 i niektóre z nich wymagają dodatkowego zasilania - jeśli posiadają taką możliwość.



A ja twierdze, że limit jest zawsze (tylko nie zawsze osiągalny :-) ). Maksymalna wielkość filesystemu typu FAT32 to 2TB :-)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

No tak, myślałem o bardziej przyziemnych wielkościach, jak podawał PawQ 40GB... Moja wina, nie dokładnie odpowiedziałem :c22

profile.country.pl_PL.title
kozak-----
Początkujący

Czy jest możliwość z aktualizowania kodeków audio i wideo w 40NX710 ??

Diwx-y mam zarejestrowane ale nadal mam kilka filmów które nie odtwarzają dzwięku