anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XBR-84X900

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

XBR-84X900

Znalazłem ciekawą informacje na stronie PClab. Otóż Sony zapowiedziało nowy telewizor XBR-84X900 który będzie podchodził pod serie Bravia. Oprócz ogromnej przekątnej, dostaniemy matrycę o rozdzielczości 3840 x 2160, pasywne 3D ( przy tej rozdzielczości wreszcie będzie ono miało sens), wbudowane Wi-Fi jak i funkcje SmartTV. Co ciekawe będzie możliwość gry we dwie osoby w tym samym momencie przy użyciu okularów (SimulView). Cena, no cóż spora, podobno około 25 tysięcy euro.

Link do artykułu:
Wielki, 84-calowy telewizor 3D o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli

3 ODPOW. 3
profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

Mylagos napisał(a):

Znalazłem ciekawą informacje na stronie PClab. Otóż Sony zapowiedziało nowy telewizor XBR-84X900 który będzie podchodził pod serie Bravia. Oprócz ogromnej przekątnej, dostaniemy matrycę o rozdzielczości 3840 x 2160, pasywne 3D ( przy tej rozdzielczości wreszcie będzie ono miało sens), wbudowane Wi-Fi jak i funkcje SmartTV. Co ciekawe będzie możliwość gry we dwie osoby w tym samym momencie przy użyciu okularów (SimulView). Cena, no cóż spora, podobno około 25 tysięcy euro.

Link do artykułu:
Wielki, 84-calowy telewizor 3D o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli


mylagos na naszym wspolnym drugim forum gdzie zauwazylem ze tez jestes uzytkownikiem owego forum jest co nieco o nowym prawdobodbnie flagowcu sony.mialem kupowac hx850 ale chyba sie wstrzymam i poczeka jak wyjda dla ludu modele 4k

profile.country.pl_PL.title
tomdm2
Poszukiwacz

Dla zainteresowanych parametrami i nie tylko :smileyinfo:.

TV już jest rołożony Mega Testem polskich speców na "łopatki".

http://hdtvpolska.com/topic/29019-worlds-first-mega-test-sony-bravia-lcd-led-4k-kd-84x9005-czyli-tv-...

Przy arkuszu EXCELA spadłem z fotela ze śmiechu ... :smileyrotfl:, a strony internetowe wyglądaja dość dziwnie wąskie. Bolesną prawdą do przełknięcia dla użytkowników wszelkiej maści aktualnych konsol (wraz z PS3) jest informacja, że grafikę w rozdziałce 4K (pulpit i gry) na razie potrafi wyświetlić podpięty do tego cuda tylko PC-et. Z pewnością projektanci PS4 uwzględnią ten fakt.

Tomasz
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

W związku z 4K warto zwócić uwagę na tą informacje ( link znalazłem na forum z postu kolegi fomdm2 :slight_smile: ).

OLED z 4K od Sony ? Dosyć prawdopodobne :grin:


http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1357428158