anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

instrukcja ob,

bogdanpwik
Początkujący

instrukcja ob,

witam na prezent pod choinkę mikołaj obdarował mnie radiem CDX GT 220 ale chyba był to mikołaj zagraniczny bo brak jest instrukcji po naszemu / po polsku/ dlatego proszę o przesłanie instrukcji na e - mail
z góry dziękuję i pozdrawiam

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witaj,
Instrukcję obsługi do radioodtwarzacza CDX-GT220 przesłałem na adres Twojej poczty.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
Zbyszekl
Początkujący

Witam. Zkaupiłem radio Sony CDX-GT220 ale w sklepie nie dostałem instrukcji obsługi po polsku dlatego proszę o przesłanie instrukcji na e - mail. Z góry dziękuję i pozdrawiam Zbyszek Ł.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witam. Zkaupiłem radio Sony CDX-GT220 ale w sklepie nie dostałem instrukcji obsługi po polsku dlatego proszę o przesłanie instrukcji na e - mail. Z góry dziękuję i pozdrawiam Zbyszek Ł.


Witaj,
Instrukcję obsługi do radioodtwarzacza CDX-GT220 przesłałem na adres Twojej poczty.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
maly03233
Początkujący

Witam kupiłem radio sony cdx gt23 i nie ma w zestawie instrukcji obsługi po polsku czy mogę prosić na meila??Z góry dzięki

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

maly03233 napisał(a):

Witam kupiłem radio sony cdx gt23 i nie ma w zestawie instrukcji obsługi po polsku czy mogę prosić na meila??Z góry dzięki


Instrukcję obsługi do radioodtwarzacza CDX-GT23 przesłałem na adres Twojej poczty.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;