anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony CDX-GT31U Problem z montażem

robek7
Początkujący

Sony CDX-GT31U Problem z montażem

Witam,

Mam problem z zamontowaniem mojego nowego radia, a dokładniej z zamknięciem samochodu po jego zamontowaniu.
Radyjko gra pięknie ale po podłączeniu go w samochodzie (Opel Vectra B) nie działa zamek centralny. (po odłączeniu radia zamek działa).
Może orientuje się ktoś co może być tego przyczyną.
Wiem że to nie wina radia tylko podłączenia.
Może ktoś ma pomysł.

Pzdr. Rob z ka7

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

Pewnie dochodzi do jakiegoś zwarcia. Proszę dokładnie przeglądnąć podłączenia i sprawdzić ze schematem podłączenia czy się wszystko zgadza.

robek7
Początkujący

Też podejrzewam zwarcie. Pisząc o schemacie chodzi tobie o ten w instrukcji załączonej w zestawie?
Jedyne co próbowałem zmienić w podłączeniu kostki z zestawu to konfiguracja z przewodami czerwonym i żółtym. W każdej z trzech opcji efekt jest ten sam.
Podejrzewam, że coś jest nie tak podłączone w kostce w samochodzie a było tam podłączone inne radio ale słabo się na tym znam i stąd ten post.
Czekam na wszelkie sugestie.

oldguest
Początkujący

Z tego co widziałem kiedyś Opel Vectra ma swoje dość prężnie działające forum. Myślę że tam będą więcej wiedzieć na temat centralnego i instalacji radiowej w tym samochodzie. Z tego co kiedyś też widziałem w którejś vektrze stosuje się wzmacniacz antenowy zasilany w instalacji radiowej. Co nie jest standardowym rozwiązaniem. Co do schematu miałem na myśli miernik i porównanie tego co jest z tym co jest w schemacie.

robek7
Początkujący

Radio działa. Superrr.
Problemem był niezaizolowany przewód przed kostką fabryczną, powodował pewnie jakieś przebicie (uszkodzony zapewne przy demontażu poprzedniego radia). Całkiem przypadkiem to zauważyłem, tuż przed tym jak miałem zabrać się za rozebranie stacyjki. :D
Co do forum vectry to nie zdajesz sobie nawet sprawy jakie różne, dziwne pomysły ludzie podsuwali.
Dzięki i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.