anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ostrzerzenie o drganiach paratu ciąglr miga POMOCY!!!

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

ostrzerzenie o drganiach paratu ciąglr miga POMOCY!!!

ostrzeżenie o drganiach aparatu miga nawet w momencie kiedy go nie dotykam(leży włączony na biurku) co mam ronić pomocy!!!:(((

13 ODPOW. 13
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

sądziłem, że się domyśli o co mi chodzi. A chodziło tylko o to, by czas było duzo krótszy niż 1/f by aparat był pewny, że nie poruszy.

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

ostrzeżenie o drganiach aparatu miga nawet w momencie kiedy go nie dotykam(leży włączony na biurku) co mam ronić pomocy!!!:(((

myślałem że ostrzeżenie powinno migać tylko wtedy gdy trzymam go w ręku z stąd było moje pytanie odpowiedz już uzyskałem więc kłócić się Lajam nie będę tylko ładnie grzecznie podziękuję :) )

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

myślałem że ostrzeżenie powinno migać tylko wtedy gdy trzymam go w ręku


No aparatowi trudno domyślić się czy jest trzymany w ręku czy stoi na stole :smileyhappy:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dodam tylko, że aparat ostrzega o ew. poruszeniu wtedy gdy wartości jakie on wyliczy będą wg. sprzętu wpływały na poruszenie na fotkach...

jeśli np. aparat ustawimy na A i ustawimy maksymalnie otwartą przysłonę to, aprzy ogniskowej 16mm wyliczy 1/30 i krócej to nie będzie łapki
natomiast jeśli jest na tyle ciemno, że wartość czasu wzrośnie do 1/20 wzwyż to łapka się pojawia :P

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer