anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Prosze o pomoc !

MagdaTg
Początkujący

Prosze o pomoc !

Witam !
posiadam A350 i mam problem który polega na tym, ze przy wykonywaniu zdjecia moja migawka pstryka 3 razy dopiero za 4 zrobi zdjecie... Czyli jak wciskam spust to dopiero po 2 sekundach mam zdjecie i nie umiem tego zmienic... Czy ktos mi pomoże ? Zmieniam sobie to w taki sposób, ze przed każdym zdjeciem wchodze w Fn--> tryb błysku-->WL-bezprzewodowy... nie potrafie ustawic tego na stałe. POMOCY BO SIE JUZ DENERWUJE !

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Klikasz ten guzik:a300.jpg
I wybierasz Zdj. Pojedyncze. Pierwsza opcja u góry.

MagdaTg napisał(a):

Czyli jak wciskam spust to dopiero po 2 sekundach mam zdjecie


A co do tego opóźnienia, to masz włączony 2s. (?) samowyzwalacz.

MagdaTg
Początkujący

nie zawsze mam 10 s a dlaczego ? ma to cos wspólnego z tym ?

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Samowyzwalacz, podnosi migawkę i lustro z opóźnieniem 2s lub 10s w zależności jak masz wybrane w menu. Jeśli nie chcesz używac tej funkcji wybierz tryb pracy zdjęcie pojedyncze.

grzechoslaw
Początkujący

Samowyzwalacz z reguły służy do tego, żeby zdążyć wybiec przed aparat i też załapać się w kadr, kiedy aparat po określonym czasie sam pstryknie zdjęcie ;) Do robienia normalnych zdjęć trzeba ustawić "zdj. pojedyncze", bez użycia samowyzwalacza :)

MagdaTg
Początkujący

nie, nie zrozumielismy sie :) nie chodziło mi o zdjęcia z samowyzwalaczem, mam normalnie na zdjeciach pojedyńczych i zanim zrobi mi sie zdjecie to migawka miga kilka razy i dopiero zrobi zdjecia ...

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Migawka :question:

MagdaTg
Początkujący

ymmm no tak, moj bład zawsze mowie migawka bo to miga sobie Lampa Błyskowa

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Masz pewnie włączoną redukcję czerwonych oczu.
Klikasz :smileyarrow: i opcja Red. czerw. oczu daj na wyłączona

MagdaTg
Początkujący

Taaak to było to !! dziękuje bardzo za pomoc, jak dobrze czasami sięgnąć po rady od kogoś innego ! jeszcze raz bardzo dziękuje za szybką i przede wszystkim dobra pomoc :)
Pozdrawiam.