anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony A900 - Wasze opinie

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Sony A900 - Wasze opinie

Jak wam sie pracuje z tym aparatem? Ja jestem zdecydowanie milo zaskoczony :D

193 ODPOW. 193
Foters
Początkujący

Kolego Szfendak 18 000 zł za A900 chyba przesadziłeś, na pewno przesadziłeś :nauseated_face:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Foters napisał(a):

Kolego Szfendak 18 000 zł za A900 chyba przesadziłeś, na pewno przesadziłeś


a co chciałbyś żeby kosztował 2,5 ?
to i tak byś dalej testował na stole w kuchni
już minęły czasy gdy kupowało się sprzęty na lokatę kapitału
teraz dwuletni aparat to swoisty złom
bo w między czasie firmy wypuściły po 10 nowych modeli
teraz kupuje się aparat i strzela do zawieszenia migawki (100 000 tysięcy klapnięć) i wyrzuca

Szum-----
Początkujący

Foters napisał(a):

Szum czy ja napisałem że A900 mnie ogranicza?


No to jeśli Cię nie ograniczałaby to w czym jest problem, czy to nie jest sztuczny problem?

Foters
Początkujący

Pokażcie mi parametr w A900 który skrytykowałem.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Foters napisał(a):

Pokażcie mi parametr w A900 który skrytykowałem.



Krytyka wyglądu :smileyhappy:
Niestety A900 nie robi najlepszego pierwszego wrażenia na tle konkurencji stojącej na półce obok nie przyciąga wzroku nie ma tego czegoś, wygląda tak sobie.

Foters
Początkujący

Świetny parametr :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: .Wystarczy coś powiedzieć nie pochlebnego o jakimś modelu np. A900 a już się znajdzie osoba której ego zostało zachwiane. Wystarczy was tylko podpuścić. To że ktoś powie coś nie odpowiedniego na temat A700 a przypadkiem ja takowy model posiadam nie znaczy że mam mu zaraz udowadniać wyższość Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia i odwrotnie. Po prostu robię dalej zdjęcia bo mi to sprawia ogromną przyjemność i gwiżdżę na to co mówią inni bo bym zawsze chodził zakompleksiony. A nawiasem mówiąc podtrzymuję to co powiedziałem wcześniej że, Sony robi przyzwoite aparaty naprawdę przyzwoite przynajmniej do tej pory. Pozdrowienia dla miłośników systemu Alfa do których i ja się zaliczam :c2

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Foters napisał(a):

a już się znajdzie osoba której ego zostało zachwiane.


:c5 Kolego daruj sobie nadinterpretacje bo pachnie to osobistą wycieczką, a tak się dzieje kiedy zaczyna brakować argumentów...szkoda, że tak strasznie poważnie do tego wszystkiego podchodzisz. To był oczywisty żart z mojej strony, nie wiem ile jeszcze emotek muszę wstawić żeby to było jasne.

Wystarczy was tylko podpuścić.


Nie lubię takiego zachowania - najpierw zaczynasz mówić, że coś Ci nie pasuje, a jak już masz powiedzieć konkretnie to się wycofujesz. :c9

Foters
Początkujący

Powtórzę to co powiedziałem. Kiepskiej jakości plastyk bardzo miękki, widać każde zarysowanie A700, A900, Brak prawdziwego uszczelnienia przeciw pyłowi i wilgoci, po 3 miesiącach użytkowania A700 patrząc w wizjer widzę śmieć na śmieciu, Złe spasowanie poszczególnych części A700, Bardzo duże zapotrzebowanie na prąd A700 słaba bateria, Skąpa ilość informacji na górnym wyświetlaczu A900, Bardzo duże szumy A700, A900, Kiepski balans bieli A700, Okleiny „gumowe” A700 znajdujące się na uchwycie powinny zachodzić na podwyższenie do którego mocowany jest obiektyw tak jak w A850 czy A900 ponieważ w tym miejscu najczęściej dochodzi do zarysowania paznokciem, D-Range Optymizer A700 działa kiepsko a kolory po włączeniu DRO są sztuczne, Tylko jedna karta CF, Przycisk wielofunkcyjny jest za wysoki A700, A900, A700 kiepska jakość jpg (używam tylko RAW), AF często się gubi,

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Przepraszam, ale tak się zastanawiam gdzie jest ten plastik w A700 i A900 oprócz klapki od baterii? :c7

Te jak to nazywasz zarysowania owszem występują, ale jeśli już o czymś piszesz to pisz w taki sposób żeby nie fałszować rzeczywistości - po przejechaniu opuszkiem palca po tym "zarysowaniu", ono najzwyczajniej znika. Taka jest struktura farby jaką pokryto A700.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

witki mi opadły