anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Destin6

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Destin6

Chciałbym pokazać wam poje pierwsze zdjęcia zrobione tą lustrzanką. Jestem ciekaw co o tych zdjęciach sądzicie i co jeszcze muszę w szczególności poprawić.

149 ODPOW. 149
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witam,

Kotek sympatyczny, ale kadry jakieś takie niespecjalnie ciekawe (centralne) - proponuję więcej poczytać o kompozycji i kadrowaniu.

Poza tym mała prośba - jeśli możesz, to zamieszczaj proszę mniejsze zdjęcia bo otwierają się takie gigantyczne że trudno to normalnie oglądać ;)

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

sorki za wielkość
następnym razem postaram się wstawić mniejsze, ale wystarczy raz kliknąć na gigantyczne zdjęcia to się pomniejszy.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

no jakby nie patrzeć masz modela (-elkę) :nauseated_face:
to na początku przygody z fotografią bardzo ważne. Masz po prostu temat. Teraz bardziej się musisz skupić na kadrach (jak już Lajam zaznaczył ;) ) - i z czasem będzie coraz lepiej.

Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
tereska_50
Początkujący

i jeszcze jedna prośba wrzucaj zdjecia tu na forum poprzez zalaczniki napewno bedzie sie je lepiej ogladac :D ladny kociak

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Witam :)
Dołączam się do prośby tereski
A kociak sympatyczny :) 2 najbardziej mi przypadła ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
wratislavian
Początkujący

ja tam wole miniaturki na fotosik, ale co kto lubi.
nic owego nie dodam, ale moge doradzić. zostaw kota i szukaj wielu różnych tematów.

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

i jeszcze jedno

Creatoor
Początkujący

Witam.

1 i 3 podobają mi się. Może dlatego, że lubie kwiaty. Na 3-ce przydłoby się trochę ostrości.
Niestety 2 (choć podobnie jak 1-ka jest centralnie umieszczona) nie ładnie wygląda tak w środku kadru.
3-kę też przydałoby się lekko przesunąć. Z prawej ciut za dużo miejsca. Ten skrawek przydałby się z lewej zapewniając roślinie miejsce na pionowej mocnej lini.
A co do 1-ki. U Ciebie też takie rosną -> zobacz