anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Fotki Nerfousa:-)

Nerfous
Początkujący

Fotki Nerfousa:-)

Witajcie!Mam na imię Paweł i mam 14 lat.Fotografia interesowałem się już wcześniej, ale dopiero teraz zainteresowałem się tym bardziej.
Nadeszła pora na moje zdjęcia.
Proszę o konstruktywną(jeśli konieczną)krytykę.Pochlebne opinie mile widziane. :c20

36 ODPOW. 36
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam. :c37
3. Niczego sobie. Wykadrował bym ten kwiatek u góry i starał się zostawił ten po prawej. ;)
4. Kolego Pawle to chyba ma być w pionie, a nie w poziomie. :c18

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

1 - zdecydowanie za długi czas, można by też troszku oziębić kolorki
2 - za dużo na dole (wydłużyć ogniskową bo zakładam że aparat leżał na tym murku czy co to tam jest albo obciąć post factum)
3 - ja tam wole jak ostrość jest na pierwszym planie, a drugi rozmazany - odwrotnie w wyjątkowych sytuacjach - ale to moja opinia tylko
4 - tak jak mówił Krzysiek, postawić do pionu i chyba będzie najlepszym zdj z wrzuty :thumbsup:

Nerfous
Początkujący

Dzięki za pierwsze spostrzeżenia, będę się starał naprawiać swoje błędy. :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

1 - zdecydowanie za długi czas, można by też troszku oziębić kolorki
2 - za dużo na dole (wydłużyć ogniskową bo zakładam że aparat leżał na tym murku czy co to tam jest albo obciąć post factum)
3 - ja tam wole jak ostrość jest na pierwszym planie, a drugi rozmazany - odwrotnie w wyjątkowych sytuacjach - ale to moja opinia tylko
4 - tak jak mówił Krzysiek, postawić do pionu i chyba będzie najlepszym zdj z wrzuty :thumbsup:


za michałem
a co do 5-szkoda ze tak centralnie
6-ej kolega juz wiosna :c7 heheh zartuje-heheh ladny kadr
7-nie wiem czy jestem zmezony ale czy tu ISO za duze sie nie zrobiło?
pozdro

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

5 - jak dla mnie trochę przejarany żółty, tak jakieś 0,5 ev mniej by się przydało :c20
6 - podoba się, mimo też że za oknem już zielono
7 - ISO to swoją drogą, mi nie przeszkadza, ale jakoś chyba z ostrością coś nie tak jest, albo to przez to że okularów nie mam aktualnie na nosie :nauseated_face:

Nerfous
Początkujący

5 - jak dla mnie trochę przejarany żółty, tak jakieś 0,5 ev mniej by się przydało :c20
6 - podoba się, mimo też że za oknem już zielono
7 - ISO to swoją drogą, mi nie przeszkadza, ale jakoś chyba z ostrością coś nie tak jest, albo to przez to że okularów nie mam aktualnie na nosie :nauseated_face:


Ad.5.W tym zdjęciu nic nie zmieniałem-taka natura.
Ad.7.Tak na prawdę to dopiero teraz zobaczyłem ISO, wcześniej jakoś mi to nie przeszkadzało, co do ostrości-rzeczywiście gdzieś 'uciekła'.
1 - zdecydowanie za długi czas, można by też troszku oziębić kolorki
2 - za dużo na dole (wydłużyć ogniskową bo zakładam że aparat leżał na tym murku czy co to tam jest albo obciąć post factum)
3 - ja tam wole jak ostrość jest na pierwszym planie, a drugi rozmazany - odwrotnie w wyjątkowych sytuacjach - ale to moja opinia tylko
4 - tak jak mówił Krzysiek, postawić do pionu i chyba będzie najlepszym zdj z wrzuty :smileythumbsup:


Ad.1.Z tym się zgodzę, już je 'oziębiłem'.
Ad.2.Zdjęcie przyciąłem.
Ad.3.Tutaj się z Tobą nie zgodzę-Mi się podoba tak jak jest.
Ad.4.Postawione :smileythumbsup:

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Nerfous napisał(a):

Ad.5.W tym zdjęciu nic nie zmieniałem-taka natura.


no akurat nie chodziło mi o nasycenie kolorków, a o jasność, czyli mogłeś albo bardziej domknąć albo skrócić czas

Nerfous napisał(a):

Ad.3.Tutaj się z Tobą nie zgodzę-Mi się podoba tak jak jest.


dlatego mówiłem że to tylko moja opinia ;) samo zdjęcie nie jest złe :c20

Nerfous napisał(a):


Ad.4.Postawione :thumbsup:


to teraz jeszcze edit pierwszego posta i poprawki wstawić na forum ;)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Witam :)
Odwołam się do trzech ostatnich:

5 - Centralnie , z góry i w dodatku za ostre światło :c9
6 - Odnoszę wrażenie , że śnieg jest niebieski :c3
7 - Coś mi się wydaje , że jest to spory wycinek kadru , na czym tracisz na jakości zdjęcia :|

Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
Nerfous
Początkujący

Bertone napisał(a):

Witam :)
Odwołam się do trzech ostatnich:

5 - Centralnie , z góry i w dodatku za ostre światło :c9
6 - Odnoszę wrażenie , że śnieg jest niebieski :c3
7 - Coś mi się wydaje , że jest to spory wycinek kadru , na czym tracisz na jakości zdjęcia :|

Pozdrawiam


Ad.5.Centralnie-to fakt, mogłoby być inaczej, co do dwóch ostatnich-każdy ma inne upodobania, mi pasuje.
Ad.6.A nie jest? :D
Ad.7.Nie, to zdjęcie jest w oryginalnych rozmiarach(tzn.nie wycinałem go).