anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Foto Grzyba

Grzybek
Początkujący

Foto Grzyba

moto-moto
4 strzały

37 ODPOW. 37
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj.
Cztery, niemal identyczne zdjęcia, bardzo statyczne - nie podobają mi się.
I nie chodzi nawet o ciasny kadr - tylko o ten brak dynamiki. Ot, podniósł kolo koło i stoi a raczej kiwa się z motorem...

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

brak selekcji :-(
szkoda, bo wg mnie selekcja jest bardzo ważna (nie ilość, a jakość)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
wojttekk_foto
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

tylko o ten brak dynamiki



Tak jak powiedziałeś, kompletny brak dynamiki w tych zdjęciach.

Kadry tych zdjęć też nie są rewelacyjne :(

:c9 :c9

Szczerze ??

Nie podobają mi się te zdjęcia :(

Grzybek
Początkujący

4 niemal identyczne zdjecia ciasny kadr , własmie z tego typu zdjeciami pojawia sie u mnie problem co do selekcji.Chciałbym mimo wszystko jedno zachować ,które powinienem wybrać?
Motocyklista krecił tz. cyrkle czyli nie był w szybkim ruchu wiec go zamroziłem:)

koniu_88
Początkujący

Grzybek napisał(a):

4 niemal identyczne zdjecia ciasny kadr , własmie z tego typu zdjeciami pojawia sie u mnie problem co do selekcji.Chciałbym mimo wszystko jedno zachować ,które powinienem wybrać?
Motocyklista krecił tz. cyrkle czyli nie był w szybkim ruchu wiec go zamroziłem:)

Moim zdaniem, żadne.. Albo wszystkie, żebyś pamiętał czego unikać..
Nawet gdy obiekt nie jest w zbyt szybkim ruchu da się nadać zdjęciu więcej dynamiki..

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

hej wiem ze poczatki sa ciezkie,pamietaj ze selekcja jest bardzo wazna a jak decydujesz sie na zdjecia w ktorych ruch jest to zrob wszystko zeby go pokazac a bedzie wysmienicie :thumbsup:
Nie pytaj Nas ktore wybrac-to Twoj apaarat Twoje kadry i nawet Twoja galeria,ale jak nie bedzie selekcji nikt wiecej tu nie zajży.pozdro

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Witaj :c37
O selekcji i dynamice już wszystko wiesz ;) , ja dodam tylko, że zdecydowanie za ciasno. Pewnie zrobiłeś więcej zdjęć na tej imprezie - może pokażesz coś jeszcze?ale jak nie bedzie selekcji nikt wiecej tu nie zajży.pozdro

Toś pojechał...
pzdr

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Witaj :c37
O selekcji i dynamice już wszystko wiesz ;) , ja dodam tylko, że zdecydowanie za ciasno. Pewnie zrobiłeś więcej zdjęć na tej imprezie - może pokażesz coś jeszcze?ale jak nie bedzie selekcji nikt wiecej tu nie zajży.pozdro

Toś pojechał...
pzdr



nigdy w zyciu nie miało to zabrzmiec jak pojechanie,to ma byc kolezenska rada,zeby nie dziwił sie ze nikt nie komentuje....
zreeszta kolega pewnie wie co mam na mysli :c22

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

nigdy w zyciu nie miało to zabrzmiec jak pojechanie,to ma byc kolezenska rada,zeby nie dziwił sie ze nikt nie komentuje....

Nie miałem na myśli tego, że "pojechałeś" kolegę tylko to, że chyba trochę przesadziłeś z tym, że nikt nie będzie zaglądał do galerii. Co najwyżej, przy braku selekcji nie każdemu będzie się chciało komentować (chociaż na Ciebie zawsze można liczyć ;) ;) ;) )
pzdr