anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: mapasja zaprasza do swojej galerii

profile.country.pl_PL.title
mapasja
Początkujący

Re: mapasja zaprasza do swojej galerii

Witam
Po długiej nieobecności...
Po czasie poszukiwań, rozważań...
po kłótniach w sklepach fotograficznych i błaganiach o sprzedaż mojej wymarzonej alphy, musiałam odczekać aż kasa się uzbiera, nikt nie chciał dać na raty :(
No w każdym razie- kupiłam.
Jest to Alpha 500.
:):):):) :D :c34 :c34 :c34 :c34 :nauseated_face:
w końcu :)
Na razie z 18-55 SAM, ale jakoś się sprawdza, później się zobaczy...
póki co nie żałuję.
W fotojokerze zrobili promocję na 1999 zł, jak to zobaczyłam, myślałam, że zniosę jajo, musiałam ją mieć!
w media markt też jest ta promocja w tej cenie.
Taniej na pewno bym nie spotkała,
w pewnym momencie o mały włos, niemalże, kupiłabym Nikona D5000....ale później mi przeszło na szczęście, bo tamten tej alphie nie dorównuje :) nawet cenowo jest droższy teraz.
Tak więc wrzucam jedno z pierwszych fotek z nowego lustra, reszta do wglądu w mojej galerii :)
Pozdrawiam wszystkich,a szczególnie tych, którzy byli za 500-tką i mnie wspierali.
I pozdrawiam Tadeusza, który na samym początku powiedział, że czuje, że wybór padnie na 500tkę z 18-55 SAM. :)
To człowiek wizjoner, słuchajcie się go :) :thumbsup:

66 ODPOW. 66
profile.country.pl_PL.title
Firianus
Początkujący

Nie mogę zrozumieć obecnej mody na robienie zdjęć z parasolem w słoneczny dzień, w dodatku w lesie.
Po prostu nie mogę. :|

Z ostatnich to jedynie 24 mi się podoba. :c20

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

23 - fatalny kolor buzi! To wina zdjęcia czy złego podkładu? jedno i drugie można poprawić na etapie obróbki. To drugie można naprawić jeszcze przed... Do tego tak jakoś dziwnie wyciągnięta głowa...
25 - nietrafiona ostrość...
24 - njalepsze z całej wrzuty

profile.country.pl_PL.title
mapasja
Początkujący

Firianus napisał(a):

Nie mogę zrozumieć obecnej mody na robienie zdjęć z parasolem w słoneczny dzień, w dodatku w lesie.
Po prostu nie mogę. :|



:c13 a no...właśnie o to chodzi, że tego dnia padało i to nawet nieźle, nie widać może, ale drobny deszczyk padał... :c8 więc to nie specjalnie było,Zaraz potem przestało padać i ruszyłyśmy w kukurydzę właśnie :P

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

17 - nie powiem wyszło Ci super
21 - to czarno białe :question: bardziej pod sepię podchodzi
24 - tak jak mama kuby :thumbsup:
A najbardziej rzuciło mi się w oczy to czy nie używasz zbyt wysokiego iso :shock: Twoje szczęście, ze szumów dużych nie ma.
pozdrawiam

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Ostatnie kadry całkiem fajne, tylko (zawsze jest jakieś tylko)

10zer napisał(a):

10zer
A najbardziej rzuciło mi się w oczy to czy nie używasz zbyt wysokiego iso :shock: Twoje szczęście, ze szumów dużych nie ma.
pozdrawiam


Uzasadnij użycie tak wysokiego iso, a na pewno wiesz o tym że im wyższe tym większa utrata szczegółów. Zawsze lepiej wydłużyć czas jak się da.( Ja tak myślę )

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

23 - nie podoba mi się kadrowanie :c9
24 - takie sobie
25 - słaba jakoś zdjęcia

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
mapasja
Początkujący
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

jak miałbym wybierac to jedynie 26 mi sie podoba,reszta w sumie do albumu:c20 >
28 cos z ostrościa
to w sumie tyle
pozdro

Misiek025
Początkujący

wydaje mi się że w większości zdjęć w mniejszym lub większym zakresie coś z ostrością jest

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Misiek025 napisał(a):

wydaje mi się że w większości zdjęć w mniejszym lub większym zakresie coś z ostrością jest

zgadzam się z przedmówcą .

27 - bardzo fajny pomysł na kadr :smileythumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________