anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TMiN - odkurzyłem Raynox'a

TMiN-----
Początkujący

TMiN - odkurzyłem Raynox'a

Jako że dopiero przed godzinką się zarejestrowałem będę tu z wolna i ostrożna publikował swoje wypociny :-)

176 ODPOW. 176
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Głowa do przodu - to taka ustawka modelek coby "drugiej brody" nie było widać

TMiN-----
Początkujący

no tak ale to w sumie powinna nocha do góry podnieść żeby się szyja naciągnęła ..... Ja w zasadzie już znam korzenie takiego pozowania... co druga fotka w czasopismach dla nastolatek tak właśnie wygląda :slight_smile:

Masz szczęście że Twój model jeszcze nie pozuje na siłę, Natalia była taka beztroska przed obiektywem dopóki nie poszła do szkoły. :cry:

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

ehhh - Jak Kubi był nierucliwy to i fotek było więcej. Szczerze zazdroszczę 580, bo widziałam co potrafi robić na wysokim ISO..
A tak na marginesie.. żona już czytuje forum?

TMiN-----
Początkujący

tak ale jeszcze się deko wstydzi pisać..... to jej pierwsze forum na którym się odezwała.... komputer to dla niej praca i email.... może to i lepiej bo ma czas gotować mi dobre rzeczy :D

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

No bo z Twoich wypowiedzi mozna wywnioskować, że żona czyta.... Nie żebym miała coś na myśli..

TMiN-----
Początkujący

Głównie galerie ogląda. Shouta nie bardzo bo tej kuwety jeszcze nie ogarnia :slight_smile:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

TMiN napisał(a):

Głównie galerie ogląda. Shouta nie bardzo bo tej kuwety jeszcze nie ogarnia :slight_smile:


Bo to dla wytrawnych kocurów... i kotek :c20

------------------------------
fotoamator
TMiN-----
Początkujący

małymi kroczkami bo mi bidulka szoku dozna :slight_smile:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

To na razie zapodaj małżonce szanownej instrukcję obsługi alfy do poczytania. Po tym to już nawet SB nie będzie straszny :nauseated_face:

------------------------------
fotoamator
TMiN-----
Początkujący

na dzień dobry dostała książkę Freemana 101 wskazówek by podstaw nabrała