anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TMiN - odkurzyłem Raynox'a

TMiN-----
Początkujący

TMiN - odkurzyłem Raynox'a

Jako że dopiero przed godzinką się zarejestrowałem będę tu z wolna i ostrożna publikował swoje wypociny :-)

176 ODPOW. 176
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Aaaaaale oczyska! :shock: Piękną masz latorośl - pogratulować! :c2 :thumbsup:

Pierwsze zdjęcie tak jakby odrobinkę w niebieskości leciało? Choć bardziej to się na miniaturce rzuca w oczy niż na dużym :c20 Generalnie, jeżeli utrzyma się stan:

TMiN napisał(a):

nie musiałem jej zmuszać :o


to spodziewam się bardzo pieknej serii bardzo fajnych zdjęć bardzo ładnej dziewczyny :smileythumbsup: :D

TMiN-----
Początkujący

trochę eksperymentowałem z parasolkami.... stąd te różnice.... faktycznie to pierwsze muszę poprawić :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

No ładnie , ładnie ... czysto , delikatnie , ostrość tam gdzie powinna.
Nawet nie przeszkadza mi ta lekka ciemność :D

Gratuluje :thumbsup:

Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

TMiN napisał(a):

dzisiaj dziecko powiedziało bym jej zrobił zdjęcie :shock: .... sama i nie musiałem jej zmuszać :o


Oj, żebyż to moja tak chciała... :smileyrolleyes:
A portreciki udane :smileythumbsup: ...modelka takoż ;)

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
krych-----
Początkujący

za portreciki :c4

Par_Dez
Początkujący

Witam !
Strasznie mi się podoba , może dlatego że uwielbiam koty - duże i małe , dzikie i domowe.
Czyli jak widzę Sony A300 można zrobić b.ostre zdjęcie , ale to robione chyba stałką ?

TMiN-----
Początkujący

tak stałką 50/1.8

co do modelki muszę jeszcze ją zmusić do podnoszenia wyżej nosa, bo na wszystkich portrecikach spuszcza łepetynkę w dół

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

46 - zwróć uwagę na niebieski zafarb na białkach. Może warto nad tym popracować?

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

A mi się te zdjęcia przerysowane wydają :c20

Witam !
Czyli jak widzę Sony A300 można zrobić b.ostre zdjęcie


Myślalłeś, ze jest inaczej ?

TMiN-----
Początkujący

46 - zwróć uwagę na niebieski zafarb na białkach. Może warto nad tym popracować?




tak widzę.... mam żarówki 5500K i to niebieskie było robione na auto balansie a to drugie już ręcznie ustawione miało na 5500K... Poza tym zauważyłem że parasolki z lustrzanym wnętrzem nie koniecznie są najlepsze do tego typu światła... na drugim foto zamieniłem jedną z parasolek na białą. Białka jej poprawię ale to muszę rawa naprawić bo te były w nie moim kompie z jpg wklejane. Poza tym muszę iść po jakąś dechę i przez plechy jej dać żeby się wyprostowała.... przejrzałem wszystkie fotki jakie jej wczoraj zrobiłem i na wszystkich tak samo opadnięta głowa do przodu.... to chyba takie N K trendy jest :smileyhappy: