Join now - be part of our community!

Soundbar ht-rt5

profile.country.PL.title
Hajto84
Explorer

Soundbar ht-rt5

Witam . Do dnia dzisiejszego byłem szczęśliwym posiadaczem soundbaru Sony HT-RT5. Zachciało mi się aktualizacji , zrobiłem wszystko zgodnie z procedurą która jest opisana na stronie Sony. Niestety po wszystkim sprzęt nie reaguje na pilota . Reset nie pomaga . 

I tak się zastanawiam co teraz ?! Gwarancji już nie ma. Serwis sony ?

Tags (1)
2 REPLIES 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

WItaj Hajto84, czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam,  Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Hajto84
Explorer

Dzień dobry Pani Agnieszko.
Tak, kontaktowałem się na wszelkie możliwe sposoby. Próbowałem również za pośrednictwem messengera, niestety bezskutecznie. W dniu 12 grudnia wybrałem się do salonu Sony (Katowice-Libero), w którym pracownik poinformował mnie, że to jest salon sprzedaży Sony i tu się aktualizacji nie robi ponieważ są słabo dopracowane.
Szczerze mówiąc jestem zbulwersowalny, że nigdzie nie można uzyskać wsparcia technicznego.

To jest na prawdę jakaś porażka, że pobierając oficjalną aktualizację i postępując zgodnie z instrukcja sprzęt się psuje. Nawet jeśli jest to sprzęt po okresie gwarancji to mimo wszystko powinna być zapewniona pomoc i wsparcie. Jako jedna z największych firm na rynku zapewne dbacie Państwo o jakość obsługi posprzedażowej i support dla klientów, niestety w chwili obecnej pozostawia ona wiele do życzenia.

Pozdrawiam.