anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z aplikacją PMB Video Trimming

JoannaK------
Początkujący

problem z aplikacją PMB Video Trimming

Witam
Czy ktoś może mi pomóc?
Posiadam program PMB wersja 5.2.00.03250
Oraz system Windows XP Professional Wersja 2002 Dodatek Service Pack 2
Gdy chcę przyciąć film lub zapisać klatkę to albo nie dzieje się nic, albo zawiesza się program lub wyskakuje mi powiadomienie "problem z aplikacją PMB Video Trimming.exe"

Zainstalowałam ten program na innym komputerze i tam działa bez zastrzeżeń.

Totalnie nie wiem co mam z tym zrobić

Bardzo proszę o pomoc!

JK

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Spróbuję pomóc :c20 Przy okazji dziękuję za podanie informacji o wersjach systemu i PMB.

Są dwie możliwe przyczyny wynikające z nieaktualnego software'u. Proponuję wykonać dwie poniższe czynności. Myślę, że wyeliminuje to wszelkie błędy w działaniu programu:

1) Aktualizacja systemu Windows do SP3: opis PMB mówi o obsługiwanych odmianach Windowsa i najniższą wspieraną wersją jest właśnie XP SP3. Jak już mogłaś się przekonać, PMB może nie działać w pełni pod Windowsem XP SP2.
Oficjalną aktualizację znajdziesz pod adresem:
http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=2fcde6ce-b5fb-4488-8c50-fe22559d164e

2) Aktualizacja PMB: najnowsza wersja tego oprogramowania nosi numer 5.8.02 i zawiera szereg poprawek w porównaniu do starszych wersji. Aby rozpocząć aktualizację, wystarczy uruchomić PMB i wybrać z menu Pomoc -> Sprawdź dostępność aktualizacji, a następnie postępować według wskazówek wyświetlanych w przeglądarce.

Pozdrawiam.

JoannaK------
Początkujący

Na innym komputerze z windowsem xp SP2 , PMB działa, ale spróbuję zastosować Twoje wskazówki. Dziękuje i pozdrawiam.