anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

LECHUfilm- mały TEST KAMERY SONY HDRXR550VE

profile.country.pl_PL.title
LECHUfilm
Początkujący

LECHUfilm- mały TEST KAMERY SONY HDRXR550VE

Witam :c37
Przedstawiam wam mały test mojej kamerki...

http://www.youtube.com/watch?v=Et4yAV1rf5w

Edytowano 06.02.2012
Poprawiłem link YouTube.
Zimny.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Po obejrzeniu powyższego filmu zagłębiłem się też w Twoje pozostałe produkcje i jestem pod dużym wrażeniem. Przede wszystkim co za stabilność! :shock: Oglądając ujęcia w miejscu z ciągłym zoomem, jak i te w ruchu aż nie chce się wierzyć, że kręcisz je z ręki, w dodatku tak małą kamerą. Naprawdę gratuluję!

Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić w tym filmie, to dobór ujęć. To z koroną drzewa oraz z młodym dębem na tle lasu są interesujące ze względu na perspektywę, ale na przykład to z kartonem po kamerze czy filmowaniem pod nogi sprawiają wrażenie przypadkowych. Rozumiem jednak, że jest to po prostu próbka możliwości HDR-XR550VE.

Na zakończenie mam dwa pytania: jakim sposobem zmontowałeś film oraz czy korzystałeś z ręcznego balansu bieli w ujęciach na dworze?

Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
LECHUfilm
Początkujący

Witam oneGabryś
Co do pytań;
- Montuje wszystko w starym poczciwym VEGASIE PRO 10.Fajny program który daje użytkownikowi wiele możliwości.Pewnie sam wiesz... ;)
Co do drugiego pytania;
-Przy kamerowaniu 550-tką w niektórych sytuacjach aż się prosi oto ażeby zastosowac' manuala... Czasami bardzo dobrze działający w niej automat nie ''ustawi'' naszej kamerki tak jak my byśmy do końca chcieli.... ''Tak więc jak nie kombinujesz tak nie masz ...."

Co do scen następnym razem będzie znaczna poprawa..... ;)
Pozdro