anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Retusz zdjęcia

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Retusz zdjęcia

Męcze się już nad fotką którą chciałbym podrasować w photoshopie. Ale jakoś mi to nie wychodzi;( Przeczytałem chyba 50 tutoriali i nic. Mógłby ktoś mi tą fotke jakoś podrasować?(chodzi mi o kolor zdjęcia, oczy, twarz itp.)
http://images38.fotosik.pl/111/ca3bcab6b9d4d295m.jpg

20 ODPOW. 20
norbertus20
Początkujący

Akurat mi się nudziło, to pomyślałem sobie, że coś zdziałam, a przynajmniej spróbuję.
http://files.filefront.com/LNDjpg/;13692097;/fileinfo.html
Wyżej do możesz sobie sciągnąć w wiekszym rozmiarze :D
Tutoriale duzo nie pomagaja, sam sie pobaw.

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Właśnie o takie coś mi chodziło :D
wielkie dzięki :flushed:

wratislavian
Początkujący

no nie wiem norbertus20. te cienie nie wygladaja za dobrze. moja wersja: mam nadzieje, że wszystko wyglada naturalnie bo mam problem z telewizorkiem od komputera.

norbertus20
Początkujący

Zrobilem wedle swojego uznania :)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

trochę przegięliście obaj

trochę rozjaśnić poziomami
potem w selektywnej zmianie kolorów
zmniejszyć ilość czerwieni (rozjaśnić)
w żółtym dodać trochę żółci i cyjanu
zdjąć kapkę bieli
zmniejszyć wyostrzyć i gotowe

Creatoor
Początkujący

Każdy robi to według własnego uznania i to jest piękne w fotografii. Ja na przykład widzę to w b&w. Pomijając, że z takim tłem to wcale nie widzę tej fotki...

profile.country.pl_PL.title
qcukv62
Początkujący

skoro już mowa o retuszach to jak potem wrzucić znowu do aparatu żeby oglądać np na ekranie tv?
pozmieniałem nieco kontrast na fotkach i jak wrzuciłem do aparatu to jest tylko komunikat NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ. dodam, że obróbek dokonywałem w PS

norbertus20
Początkujący

Wydaje mi sie że jesli nie zmieniles rozmiaru zdjecia, ani jego formatu, to po wrzuceniu "obrobionego" spowrotem na aparat, powinno byc wszystko ok.

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Wszystkie zdjęcia mi się podobają i prawdę mówiąc bardzo trudny wybór ;)

qcukv62 napisał(a):

skoro już mowa o retuszach to jak potem wrzucić znowu do aparatu żeby oglądać np na ekranie tv?
pozmieniałem nieco kontrast na fotkach i jak wrzuciłem do aparatu to jest tylko komunikat NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ. dodam, że obróbek dokonywałem w PS



Ja odtwarzam zdjęcia na telewizorze poprzez Playstation 3, lub przez dvd z wejściem usb.