anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Retusz zdjęcia

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Retusz zdjęcia

Męcze się już nad fotką którą chciałbym podrasować w photoshopie. Ale jakoś mi to nie wychodzi;( Przeczytałem chyba 50 tutoriali i nic. Mógłby ktoś mi tą fotke jakoś podrasować?(chodzi mi o kolor zdjęcia, oczy, twarz itp.)
http://images38.fotosik.pl/111/ca3bcab6b9d4d295m.jpg

20 ODPOW. 20
profile.country.pl_PL.title
qcukv62
Początkujący

norbertus20 napisał(a):

Wydaje mi sie że jesli nie zmieniles rozmiaru zdjecia, ani jego formatu, to po wrzuceniu "obrobionego" spowrotem na aparat, powinno byc wszystko ok.



napisałem, że nie działa :P pisałem też, że zmieniałem tylko kontrast a mimo to aparat nie odczytuje.

destin6 napisał(a):

Ja odtwarzam zdjęcia na telewizorze poprzez Playstation 3, lub przez dvd z wejściem usb.



mi chodzi konkretnie o to co trzeba zrobić, żeby wgrać do aparatu i żeby działało. inne metody znam ale zależy mi na odtwarzaniu z aparatu...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a wrzuciłeś je do odpowiedniego katalogu ? (tego samego, do którego aparat zapisuje zdjęcia)

chętnie bym ten problem sprawdził, ale nie mam TV :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
qcukv62
Początkujący

kris napisał(a):

a wrzuciłeś je do odpowiedniego katalogu ? (tego samego, do którego aparat zapisuje zdjęcia)




no pewnie, że wrzuciłem tam gdzie trzeba...

już jakoś mi sie udało. najpierw obrobiłem jak chciałem w PS, zapisałem a potem jeszcze raz zapisałem używając Image Data Converter ;D troche kombinowania no ale działa

dzięki za zainteresowanie ;]

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

czy dzięki temu conwerterowi można oglądać zdjęcia przedobione w PS na wyświetlaczu aparatu?

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

kris napisał(a):


chętnie bym ten problem sprawdził, ale nie mam TV :nauseated_face:



Ja bym nie mógł wytrzymać bez telewizji! naprawde podziwiam ;)

profile.country.pl_PL.title
qcukv62
Początkujący

destin6 napisał(a):

czy dzięki temu conwerterowi można oglądać zdjęcia przedobione w PS na wyświetlaczu aparatu?



umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną :P napisałem, że działa co tu jednoznacznie oznaczało, że można :D

profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

make over :) oczywiście dla zabawy. pół twarzy zmienione. druga połówka pozostawiona oryginalna ( oczywiście kolory zmieniłem ) :)

dicanda
Początkujący

jak dla mnie wersja black & white wygrywa :thumbsup:

ikar39-----
Początkujący

CZarno-Białe :thumbsup: :c4 reszta zePSuta :c9

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

ikar39 napisał(a):

CZarno-Białe :thumbsup: :c4 reszta zePSuta :c9


Ale odgrzałeś kotleta http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hihi.gif