anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

„3D Experience” w BRAVIA Internet Video

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

„3D Experience” w BRAVIA Internet Video

Nie tak dawno w usłudze BRAVIA Internet Video pojawiła się nowy kanał - za materiałami 3D. Poniżej informacja prasowa:

„3D Experience” — nowy serwis VOD Sony z promocyjnymi materiałami wideo dla użytkowników telewizorów LCD BRAVIA 3D i odtwarzaczy Blu-ray Disc 3D

http://img855.imageshack.us/img855/4763/3dexp.jpg

Około 50 tytułów 3D obejmujących filmy, muzykę, sport i filmy dokumentalne

Oferta „3D Experience” obejmuje szereg promocyjnych materiałów wideo w formacie 3D. Serwis jest dostępny dla posiadaczy urządzeń 3D firmy Sony — telewizorów LCD BRAVIA, odtwarzaczy Blu-ray oraz zestawów kina domowego wyposażonych w funkcje 3D oraz Sony Internet TV*. „3D Experience” oferowany jest bezpłatnie, od razu po zakupie i bez dodatkowej rejestracji. Usługę można uruchomić z poziomu menu urządzenia po uprzednim podłączeniu do Internetu.

Obecnie użytkownicy serwisu „3D Experience” mają do dyspozycji około 50 różnorodnych materiałów promocyjnych 3D, obejmujących muzykę, sport i programy dokumentalne. W serwisie znajdą się także fragmenty 1. i 2. części filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, zwiastuny 3D filmów „Niesamowity Spider-Man” i „Artur ratuje gwiazdkę”, promocyjne wideoklipy muzyczne 3D oraz fragmenty rozgrywek na kortach Wimbledonu z sezonu 2011, również sfilmowane w technice 3D. Oferta serwisu będzie w przyszłości poszerzana o kolejne materiały.


*Zalecana szybkość łącza internetowego wynosi 10 Mb/s. (co najmniej 6 Mb/s, zaleca się 10 Mb/s.) Dotyczy modeli BRAVIA 3D z technologią „BRAVIA Internet Video” sprzedawanych od 2010 r.

Sony zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do niniejszej informacji.

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeśli ktoś posiada telewizor BRAVIA 3D z BRAVIA Internet Video, a nie posiada jeszcze kanału 3D, proponuję albo zaktualizować oprogramowanie, albo odświeżyć zawartość treści internetowych.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Kolejna dosyć ciekawa usługa rozbudowująca, i tak już sporą ofertę VOD, od Sony. Ciekawi mnie jakość tych materiałów, jako że interesuje mnie rozwój 3D i tego jak jest to serwowane użytkownikom, gdyż sam nadal uważam 3D, za raczej dodatek niż niezbędną funkcję.

qqipp-----
Początkujący

Trzeba mieć niestety potężny internet aby sobie pooglądać

profile.country.pl_PL.title
misiekf
Początkujący

spokojnie radę daje 10mb/s

qqipp-----
Początkujący

10 mb/s to sporo. Mieszkam w okolicy gdzie 6mb/s to maksymalna prędkość:)

agabed3
Początkujący

czy tam sie da wogóle obejrzeć caly film czy tylko te parominutowki? tak samo w sony entertainment network jestem zarejestrowana z Tv wypożyczyłam 2 filmy szkoda tylko ze to 2 minuty a nie cały o co wogóle tam idzi nieby co musze jeszcze zrobic zeby cały film widziec??

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Przy prędkości 6 już można oglądać.

agabed3 napisał(a):

wypożyczyłam 2 filmy szkoda tylko ze to 2 minuty a nie cały o co wogóle tam idzi nieby co musze jeszcze zrobic zeby cały film widziec??



Jak wejdziesz w BRAVIA Internet Video, "najeżdżając" na jakiś materiał filmowy, na samym dole masz pokazaną jego długość. Obecnie Sony udostępnia "Clipy", czyli te krótsze materiały. Kanał 3D jest nowy, być może będzie się rozwijał w kierunku pełnometrażowych filmów. Obecnie nie ma takiej możliwości.

profile.country.en_GB.title
mnemic-----
Początkujący

Czy jest możliwość w ipli korzystania z płatnych filmów ? bo nigdzie nie mogę tej funkcji odnaleźć

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Nie ma takiej możliwości.