anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

„3D Experience” w BRAVIA Internet Video

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

„3D Experience” w BRAVIA Internet Video

Nie tak dawno w usłudze BRAVIA Internet Video pojawiła się nowy kanał - za materiałami 3D. Poniżej informacja prasowa:

„3D Experience” — nowy serwis VOD Sony z promocyjnymi materiałami wideo dla użytkowników telewizorów LCD BRAVIA 3D i odtwarzaczy Blu-ray Disc 3D

http://img855.imageshack.us/img855/4763/3dexp.jpg

Około 50 tytułów 3D obejmujących filmy, muzykę, sport i filmy dokumentalne

Oferta „3D Experience” obejmuje szereg promocyjnych materiałów wideo w formacie 3D. Serwis jest dostępny dla posiadaczy urządzeń 3D firmy Sony — telewizorów LCD BRAVIA, odtwarzaczy Blu-ray oraz zestawów kina domowego wyposażonych w funkcje 3D oraz Sony Internet TV*. „3D Experience” oferowany jest bezpłatnie, od razu po zakupie i bez dodatkowej rejestracji. Usługę można uruchomić z poziomu menu urządzenia po uprzednim podłączeniu do Internetu.

Obecnie użytkownicy serwisu „3D Experience” mają do dyspozycji około 50 różnorodnych materiałów promocyjnych 3D, obejmujących muzykę, sport i programy dokumentalne. W serwisie znajdą się także fragmenty 1. i 2. części filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, zwiastuny 3D filmów „Niesamowity Spider-Man” i „Artur ratuje gwiazdkę”, promocyjne wideoklipy muzyczne 3D oraz fragmenty rozgrywek na kortach Wimbledonu z sezonu 2011, również sfilmowane w technice 3D. Oferta serwisu będzie w przyszłości poszerzana o kolejne materiały.


*Zalecana szybkość łącza internetowego wynosi 10 Mb/s. (co najmniej 6 Mb/s, zaleca się 10 Mb/s.) Dotyczy modeli BRAVIA 3D z technologią „BRAVIA Internet Video” sprzedawanych od 2010 r.

Sony zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do niniejszej informacji.

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Jestem zdania, że już niedługo Sony wprowadzi do VOD kilka "długich" filmów dla swoich użytkowników. Ja mam wykupione 20mb/s (niestety maksymalnie wyciągnę 12-13mb/s) i idzie bardzo szybko, także przy 6mb/s powinno spokojnie działać.

Pozdrawiam Stubb
reval-----
Początkujący

witam:-)a jaki polecacie telewizor SONY?interesuje mnie ok. 42 cale do 5000zl.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Witam,
zacznij od podania większej liczby informacji takich jak:
odległość Twoich oczy od TV
czy siedzisz na wprost TV czy pod lekkim kątem
budżet już znam więc nie pytam
co chciałbyś oglądać na TV (zwykłe filmy czy może 3D)
na czym Ci najbardziej zależy w TV
jaki masz sygnał telewizyjny podpięty pod TV.

Im więcej informacji nam podasz tym łatwiej bedzie nam pomóc, a do tego dobierzemy TV pod Twoje oczekiwania! ;)

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Za ok 5000zł dostaniesz już 40 calowego HX850, więc wybór moim zdaniem jest klarowny :)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

W sumie dobra propozycja, bo HX850-ka zgarnia prawie same pozytywne opinie od swojej premiery. Czy to na testach u profesjonalistów, czy to od osób prywatnych. Niesamowite możliwości internetowe, dla mnie design świetny. Jedyna rzecz jaka mnie wkurza w tym modelu to obraz, bo jest duuużo lepszy od mojego TV. Coś czuję, że jego dni są policzone :c20.

Pozdrawiam Stubb