anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

40W4500 a telegazeta i podstrony

Ondyne
Początkujący

40W4500 a telegazeta i podstrony

Czy ktoś wie, czy telewizor KDL-40W4500 posiada funkcję automatycznego wczytywania podstron w ramach wbudowanej pamięci 1000 stron telegazety. Jeżeli ta podstawowa funkcjonalność telegazety istnieje, to które przyciski na pilocie służą do nawigacji podstron. Nie jest to opisane w instrukcji obsługi (str. 17) dostępnej na sony.pl. Zaznaczam że nie chodzi mi o zmiany stron tylko podstron. Przykładowo TVP1 na stronie 305 zamieszcza opisy filmów będących danego dnia w programie i zazwyczaj na tejże stronie 305 znajduje się od 3 do 5 podstron z opisami poszczególnych filmów.
To jak jest z tymi podstronami? Kto mi pomoże, bo na infolinii Sony Polska 0-801-500-500 tego nie wiedzą? :(

13 ODPOW. 13
oldguest
Początkujący

Zgadza się. Prawdopodobnie wszystkie modele z Bravia Engine 3 mają buforowanie podstron w telegazecie. Mają też od razu PIP i PAP które działają z zewnętrznym źródłem (nie zarejestrowałem też problemów które występowałem z niektórymi kombinacjami złącz i tunerów w W4500)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ja nie wiem, już parę lat nie korzystałem z telegazety. W sumie od momentu kiedy podłączyłem internet. Z ciekawości dziś sobie zobaczę co tam się dzieje.
CS Bielsko, masz może jakieś porównanie właściwości BE2 do BE3?

oldguest
Początkujący

Zimny napisał(a):

CS Bielsko, masz może jakieś porównanie właściwości BE2 do BE3?



Niestety tak szczegółowego żeby z niego wynikało że nowe modele mają buforowanie stron telegazety nie mam. Większość różnic została już omówiona na forum.

Jeszcze jedna ciekawostka. Seria S5500 (przynajmniej na nim to zauważyłem) ma chyba jeden z najczulszych czujników podczerwieni jaki widziałem. Potrafi nawet się przełączyć jak pilot jest za telewizorem :shock: w domu może fajnie w salonie udręka :cry: , modele W5500 czy V5500 zachowują się standardowo w tej materii.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Może ma 2 czujniki ;) Ciekawe.. Z tego co piszesz, to jakby dali przez Bluetooth :D Ja w swojej Bravi nie narzekam na podczerwień. I tak rzadko korzystam z pilota od LCD, częściej od satelitarnej, głównie przez to oglądam. Znalazłem w sieci takie porównanie, zaraz wrzucę do wątku o W5500, żeby nie pisać tu nie na temat. Tu link do wątku:

viewtopic.php?f=57&t=1759&start=20