anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak aktualizacji Tvn player

profile.country.PL.title
falafuks
Nowicjusz

Brak aktualizacji Tvn player

Witam
Nie wiem czy tylko u mnie ale brak jest aktualizacji seriali i programów. Czy jest jakiś sposób aby coś z tym zrobić ?

Edytowano 19.09.2012
Połączyłem i przeniosłem wątki o tym samym temacie.
Zimny.

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
MikolajManu
Początkujący

Witam.

W TVN Playerze na Bravii (KDL46HX750) brakuje wielu tytułów, które są w nowej ramówce TVN-u. Podane pozycje dostępne są w TVN Playerze na Androidzie. Czy można w jakiś sposób rozwiązać ten problem?

KrisKW
Początkujący

Raczej trzeba cierpliwie poczekać na aktualizację.

spolDon1fhkbr
Początkujący

Też zauważyłem ten problem np. serial Usta Usta na EX500 ostatnio odcinek 3 serii, na komputerze wszystkie 3 całe serie dostępne :c28

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Możesz spróbować "Odświeżyć zawartość internetową" w ustawieniach sieci. Chociaż też zauważyłem, że TVN nie dodaje tak często nowych materiałów. Coś dużo ostatnio słychać o Pay-per-view, oby serwisy te nie poszły w tę stronę...

profile.country.PL.title
nikox85
Nowicjusz

U mnie tak samo tvn player nie aktualizuję na bieżąco seriali

mitom-----
Początkujący

Witam,

kilka dni temu napisałem do TVN z pytaniem o tę sytuację. Wczoraj otrzymałem odpowiedź, że właśnie udostępniono. I faktycznie - jest - sprawdzałem na "Mam talent" czy "Prawo Agaty".
Super... ale jest jedno ale... i prosiłbym o weryfikację po Waszej stronie.
Jakość dostępnych materiałów jest delikatnie mówiąc...kiepska.. Na 46EX720 wygląda to tragicznie (jak upscalowana rozdzielczość rzędu 640x480). Jednocześnie inne serwisy (youtube, ipla), wyglądają rewelacyjnie (jakość HD dla wybranych materiałów). Napisałem do TVN-u, ale odpisali, że to raczej problem z łączem (nie sądze - bo jak wspomniałem inne serwisy działają OK, jednocześnie na laptopie również jest rewelacja dla tych samych materiałów z TVN-u).

Jakieś sugestie?
ps. telewizor jest wpięty do rutera bezpośrednio kablem... laptop po wifi.

spolDon1fhkbr
Początkujący

Nie pamiętam teraz bo dawno nie oglądałem, ale jakość TVN-u na TV-ku mnie nie zachwycała. Z komputera chyba była lepsza jakość (jak sobie podłączyłem przez kabel monitorowy). A co do łącza to może coś w tym być tylko nie Twojego a tego w TVN-ie ponieważ jak miałem 2Mbps to jeszcze mogłem uwierzyć, że to przez Vectrowe łącze, ale teraz mam 25Mbps i też potrafi przyciąć.... :c9