anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cyfra+ łączy się z platformą "N" - lepsza oferta programowa?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Cyfra+ łączy się z platformą "N" - lepsza oferta programowa?

Witajcie,

coraz więcej informacji o fuzji dwóch moim zdaniem najatrakcyjniejszych platform satelitarnych. Połączenie jest już praktycznie pewne. Większość ludzi jest bardzo optymistycznie do tego nastawiona - ponieważ oferta programowa będzie bardzo atrakcyjna. Jednak z drugiej strony, na rynku pozostaną tylko dwie platformy - będzie mniejsza konkurencja, co często wpływa na wyższe ceny.. Według dostępnych informacji, na koniec roku są planowane dwie ofensywy ofertowe - Polsatu i wspólnego tworu z Nki i Cyfry.. Jakby do Nki dorzucili kanały sportowe Cyfry.... :D Nie mogę się doczekać, jak to będzie wyglądało :D Poniżej ciekawy artykuł:

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/647567,cyfra_i_platforma_n_kontra_cyfrowy_polsat_zwyciesko_z_tej_walki_wyjda_klienci.html

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Sytuacja jest naprawdę ciekawe i czekam na to co się wydarzy. Połączenie n i C+, będzie idealne dla osób lubujących się w piłce nożnej - praktycznie ( jeśli nie wszystkie) wszystkie najsilniejsze ligi krajowe, oraz Liga Mistrzów i Liga Europy w jednej ofercie :D Robi to wrażenie :c20

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Robi wrażenie :D Na bieżąco wszystkie najlepsze ligi w jednym dekoderze :D Plus wiele innych dyscyplin :D Tylko żeby po fuzji były dostępne dekodery od Nki, bo te od Cyfry... Nie trzeba komentować.. Oferta ma być dostępna już w okresie przedświątecznym :D

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa, gdyż mam telewizję od Orange, która udostępnia w swojej ofercie kanały od n. Mam nadzieję, że jakiś dużych zmian nie będzie i nie zabiorą mi nSport z moją SerieA :smileytwisted:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jak masz podpisaną umowę na jakiś pakiet, to raczej nie mogą jej zmienić. W razie gdyby jednak, zapewne będziesz miał możliwość wymówienia umowy i podpisania nowej na innych warunkach...

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

jezeli nie bedzie silnej odpowiedzi ze strony cyfrowego polsatu to przechodze do n-ki ale poczekam tez co zaoferuja.powinna powstac jedna telewizja na full wypasie

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Mylagos- podczas trwania umowy jeśli następują zmiany masz prawo odstąpić od niej, tak samo jak były swego czasu zmiany w Erze (dziś T-Mobile)
pieniazek- tak samo mówiło się o tym co dzisiaj znamy pod hasłem "formuła 4.0" lub inne pakiety nielimitowanych rozmów od różnych operatorów komórkowych (jak już jesteśmy w klimacie komórek to taki przykład wpadł mi do głowy). Wszyscy mówili, że to będzie szał który opłaca się i klientom i operatorom sieci a po krótkim okresie już słyszy się pierwsze narzekania od operatorów.
Pomijam kwestie połączeń i fuzji które muszą być zgłoszone do UOKiK gdzie są baaaaardzo wnikliwie analizowane - nie można być monopolistą na rynku (choć dla klienta byłoby to najwygodniejsze i jeśli do tego daliby normalną cenę to ja jestem za).

Pozdrawiam Stubb
robertj-----
Początkujący

pieniazek napisał(a):

jezeli nie bedzie silnej odpowiedzi ze strony cyfrowego polsatu to przechodze do n-ki ale poczekam tez co zaoferuja.powinna powstac jedna telewizja na full wypasie


Dokładnie, teraz n-ka myslę, ze będzie potentatem. Chociaż słaba opcją jest dzielenie np kanałów sportowych na opcje premium, gdzie jest 5 dodatkowych kanałów i żeby obejrzeć najciekawsze mecze trzeba wykupić najdroższy pakiet.