anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

E-AC3

daro.s
Nowicjusz

E-AC3

Witam
Mam pytanie dotyczące dekodowania fonii w telewizorach z serii W4000. W specyfikacji dostępnej na stronie Urzędu Komunikacji Elektronicznej są przedstawione wymagania dla odbiorników telewizji cyfrowej, w przypadku kodowania video nie mam wątpliwości (25 Hz H.264/AVC HDTV video), to w przypadku kodowania audio nie mogę znaleźć czy telewizory SONY obsługują E-AC3 ?.
5. Standard kodowania sygnału fonii dla:
a) fonii podstawowej M/S/DD
* MP2 (MPEG-1, 2 Layer II) lub
* E-AC-3 (Dolby Digital Plus).
b) dźwięku przestrzennego (co najmniej 5.1)
* E-AC-3 (Dolby Digital Plus).
Pytałem się o to specjalistę SONY obecnego na stoisku w MM, lecz też nie potrafił udzielić odpowiedzi na to pytanie, jest to dla mnie istotne ponieważ chciałbym podczas zakupu telewizora być pewien, że spełnia wszystkie wymogi ustalonego standardu.
Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witam
Mam pytanie dotyczące dekodowania fonii w telewizorach z serii W4000. W specyfikacji dostępnej na stronie Urzędu Komunikacji Elektronicznej są przedstawione wymagania dla odbiorników telewizji cyfrowej, w przypadku kodowania video nie mam wątpliwości (25 Hz H.264/AVC HDTV video), to w przypadku kodowania audio nie mogę znaleźć czy telewizory SONY obsługują E-AC3 ?.
5. Standard kodowania sygnału fonii dla:
a) fonii podstawowej M/S/DD
* MP2 (MPEG-1, 2 Layer II) lub
* E-AC-3 (Dolby Digital Plus).
b) dźwięku przestrzennego (co najmniej 5.1)
* E-AC-3 (Dolby Digital Plus).
Pytałem się o to specjalistę SONY obecnego na stoisku w MM, lecz też nie potrafił udzielić odpowiedzi na to pytanie, jest to dla mnie istotne ponieważ chciałbym podczas zakupu telewizora być pewien, że spełnia wszystkie wymogi ustalonego standardu.
Pozdrawiam




Witam,
Z uzyskanych informacji wynika, że odbiorniki telewizyjne BRAVIA, seria „W4000” zostały wyposażone w dekoder AC3 Dolby® Digital Plus.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
kaemesio
Początkujący

Ja mogę potwierdzić, że 32W4000 prawidłowo odbiera i dekoduje sygnał 5.1 nadawany w Warszawie na kanale TVP HD. Moim zdaniem jest OK.