anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

film 3D z napisami z kina domowego

spolo-----
Nowicjusz

film 3D z napisami z kina domowego

witam,
mam pytanie czy jest możliwe oglądanie filmu 3D z napisami z kina domowego?
Jak próbowałem kilka razy za każdym razem napisy są bardzo zamazane i nic nie widać.

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Kwestia leży tutaj w jakości materiału. Zakładając, że masz świetny materiał to zostaje Ci jeszcze odpowiedź na pytanie z jakiej odległości i z jakiego kąta oglądasz obraz. Im bardziej siedzisz na wprost swojego TV tym lepiej. Odległość dostosujesz eksperymentalnie ale cudów się nie spodziewaj. Też próbowałem ale nie spełniało to moich jakiś założeń jakbym chciał aby wyglądały napisy :c12 więc dałem sobie spokój. Może Ty znajdziesz lepsze rozwiązanie.

Pozdrawiam Stubb
spolo-----
Nowicjusz

Nie chodzi o to że napisy nie są idealne, ona są tak jakbyś wziął wszystkie literki całych dwóch zdań próbował upchnąć "jedna na drugą" w miejsce gdzie zmieszczą się tylko powiedzmy trzy znaki.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

A mnie zastanawia jedna sprawa. Czy napisy są dostosowane do 3D. Oglądasz filmy z płyt Blu-Ray czy może poprzesz pendrive ?

spolo-----
Nowicjusz

są to zwykłe napisy .srt lub .txt do filmu .mkv odpalanego z dysku zewnętrznego.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Opcja napisów w 3D jest dla mnie zawsze kontrowersyjna. Bynajmniej mi nie odpowiada to rozwiązanie, ale skoro widzisz potrzebę to próbuj.

Sprawdź czy dasz radę przesłać DLNA ten film do TV.
W PS3 Media Serwerze lub w Wild Media Serwerze są opcje do zmiany napisów (wielkość, umiejscowienie, grubość etc.) Powinna znaleźć się opcja dotycząca dostępu między znakami.

Swoją drogą nie wiem czy masz dobre napisy co zasugerował Ci Mylagos.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Napisy do filmu 3D należy albo wmuksować w film, albo przerobić na napisy 3D (np. programem "3D Subtitler"). Najskuteczniejszy jest pierwszy sposób, jednak trochę czasochłonny.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Osobiście, myślę że lepszym wyjście byłaby zmiana napisów na te w foramcie 3D. Jakoś nie jestem przekonany do wmuksowywania w film ( myślę, że może to pogorszyć trochę jakosć filmu).