anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HX800 czy EX720

profile.country.pl_PL.title
ozzy111
Poszukiwacz

HX800 czy EX720

obecnie posiadam 32D3000 myślę nad wymianą na 46hx800 lub 46ex720
który wybrać, chyba że jeszcze 46hx720 ale to chyba nie ten przedział cenowy
co radzicie, proszę o sugestie

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
sieka90
Początkujący

witam, po pierwsze, czy masz mocno oświetlony pokój? Ex720 jest bardziej funkcjonalny (przeglądarka, skype), ale hx800 ma deep black panel który fajnie "podsyca" kolory i ogólnie jest bardzo dobry. Wszystko zależy od Ciebie, czy preferujesz więcej rozrywki czy też lepszy obraz.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

JA wybrałbym HX800 (jeżeli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu EX720 nie ma startu), a jeżeli zależy na funkcjach dodatkowych to dołożyłbym odtwarzacz BDP-S780.

MARIUSZEK32
Początkujący

Na początek szybkie porównanie HX800 z EX720, o to wyniki: http://www.sony.pl/comparison/kdl46hx800aep/kdl46ex720baep. Osobiście jestem bardziej za dodatkowymi funkcjami, dlatego bardziej bym był skłonny wybrać KDL-46EX720. A Ty czego oczekujesz od TV?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Oba telewizory są bardzo dobre. HX800 mimo starszego silnika, również posiada bardzo ładnej jakości obraz. EX720 jest nowszym modelem, cechującym się większą ilością rozwiązań multimedialnych. Podstawowe pytanie na które na początek powinieneś odpowiedzieć, to czy zależy Ci na rozwiązaniach multimedialnych (przeglądarka internetowa, Skype, możliwość nagrywania programów (przechodzących przez wbudowane tunery) na zewnętrzny dysk twardy itd.)?
Jakie urządzenia będziesz miał podłączone do telewizora?

profile.country.pl_PL.title
ozzy111
Poszukiwacz

Najbardziej zależy mi na dobrym obrazie posiadam BDP-S370, telewizję N, oraz dvd

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie miałem jeszcze okazji ustawić tych dwóch modeli obok siebie. Testowałem je osobno i oba ekrany mają prezentują się bardzo fajnie. Wydaje mi się, że HX800 ma lepszą jakość obrazu HD i SD niż EX720. Posiada m.in. bardziej zaawansowane podświetlenie Dynamic Edge LED, Motionflow 200Hz PRO, Deep Black Panel. EX720 za to ma najnowszy silnik X-Reality, nowe algorytmy Motionflow 200 (ekran 100Hz), co przyczynia się do lepszej jakości obrazu z serwisów internetowych (poprzez inną obróbkę sygnału).

profile.country.pl_PL.title
ozzy111
Poszukiwacz

ostatecznie wybrałem NX710, telewizor rewelacja

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

ozzy napisał(a):

ostatecznie wybrałem NX710, telewizor rewelacja



Ha, to jeszcze wyszedłeś poza polecane modele. Też dobry wybór, gratuluje :smileythumbsup: