anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Internetowe Wideo Bravia/SONY INTERNET VIDEO

profile.country.PL.title
marian5110
Nowicjusz

Internetowe Wideo Bravia/SONY INTERNET VIDEO

Witam forumowiczów,
dziś z ciekawości włączyłem Internetowe Wideo Bravia/SONY INTERNET VIDEO na moim KDL-40EX720 i ku mojemu zaskoczeniu zabrakło serwisów VOD.TVP.PL, TVN PLAYER, IPLA, AXN i chyba coś jeszcze, a w zamian pojawiło się coś BBC, SKY a w głównym MENU -> Sony Entertaiment Network. Nadmienię że nie posiadam żadnej platformy Cyfrowej tylko osiedlową kablówkę w formie Cyfrowej. Wiecie coś o tym ?

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Czyli mamy przyczynę. Tak jak sadam napisał. Kontakt z dostawcą -> niech przełączą Cię na Polskie IP i wtedy serwisy powinny się już pojawić.

profile.country.PL.title
marian5110
Nowicjusz

na innej stronie http://cqcounter.com/whois/ sprawdziłem swój IP i jednak pokazuje lokalizację PL, POLAND więc jednak jest ok z moją lokalizacją :(

już tego nie rozumiem :(

zaczyna mnie to już delikatnie mówiąc wkur...

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Może masz Dynamic IP? Czyli za każdą sesją połączenia do neta Twój komputer dostaje inne IP.
Dlatego spróbuj przetestować swoje IP przez kilka linków (jeden po drugim). Uruchom ponownie komputer i znów przetestuj czy masz takie samo IP.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

stubb napisał(a):

Uruchom ponownie komputer i znów przetestuj czy masz takie samo IP.



Jeśli już to dokonaj ponownego połączenia z internetem -> dynamiczne IP zmienia się przy każdym połączeniu -> nie potrzeba ponownego uruchomienia komputera :)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

O toż właśnie mi chodziło :). Jednak wolę ponownie uruchomić komputer, gdyż ponownie załaduje mi bibliotekę systemową *.dll (ale nie ma co zanudzać szczegółami). Mylagos Twój sposób szybszy :)

Pozdrawiam Stubb