anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaki telewizor kupic?

Ortal1985
Początkujący

Jaki telewizor kupic?

Witam wszystkich!! Przybywam tutaj po poradę bo mam już dość szukania i czytania na tematy różnic pomiędzy modelami itd. Zdecydowałem się kupić telewizor. Mam na to max 3,5tys zł, 40' no ewentualnie 46' bez 3D. Problem w tym że po prostu nie znam się na tyle aby dokonać dobrego wyboru. Mam nadzieję że uda wam się mi pomóc w tym trudnym dla mnie wyborze :)

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
z jakiej odległości będziesz oglądał telewizję? - to pozwoli lepiej dobrać rozmiar. No i kolejne ważne pytanie, co będziesz miał podłączone do telewizora i jakie audycje, programy najczęściej oglądasz? Osobiście polecam 40EX720. Jakość obrazu 2D, kolory, czerń i oddanie szczegółów na bardzo dobrym poziomie.

MARIUSZEK32
Początkujący

Określ więcej szczegółów, bo ciężko będzie wybrać coś odpowiedniego. Na jakich funkcjach telewizora zależy ci najbardziej? Szukasz odbiornika z dostępem do Internetu?

katarzynka-----
Początkujący

Zimny napisał(a):

Osobiście polecam 40EX720.


Świetny model! :c4 Osobiście uwielbiam telewizory, które stwarzają wiele możliwości oglądającemu. Ten model na przykład pozwoli na oglądanie 3D, szperanie po Internecie czy nawet rozmowy skype nie będą stanowiły żadnego problemu.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

EX720 to świetny model i dobrze się sprawdzi w większości przypadków. Coś innego tylko jeśli nasz poszukujący będzie miał większe wymagania:)

Pozdrawiam
cogito

profile.country.pl_PL.title
CZED48
Początkujący

LUDZIE! NIE KUPUJCIE TEGO SZMELCU! MIAŁEM DWA TV SONY, SYF!!! PSUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ