anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakość obrazu Sony Bravia KDL 40V4000

profile.country.pl_PL.title
maly__3
Początkujący

Jakość obrazu Sony Bravia KDL 40V4000

Witam właśnie stałem sie posiadaczem telewizora Sony Bravia KDL 40V4000 mógł by sie ktoś z posiadaczy podzielić wrażeniami z jakości obrazu wyświetlanych kanałów w telewizorze?.
Obecnie posiadam cyfre + i muszę stwierdzić iż jakość obrazu pozostawia trochę do życzenia, czytając rożnego rodzaju opinie wszyscy chwalili jakość obrazu i czerni ja przynajmniej ma co do tego wątpliwości. Może ktoś ma jakiś sposób na poprawę jakości obrazu, czy wpływ na jakość może mieć dosyć długi przewód łączący tuner z satelitą ? kupiłem już lepszy przewód do podłączenia tunera do TV ale różnicy nie widać, może zmiana tunera np na HD coś zmieni ?
Za pomoc z góry dzięki.

14 ODPOW. 14
Daniell-----
Początkujący

hmm.. dziwne. Ja to wlaśnie wybieram sobie jakis telewizorek. W sklepie na jezeli się nie myle, 40v5500 katy wygladały fajnie. Może nowszy model i stad taka roznica.

franek-----
Początkujący

nieszczęśliwym posiadaczem kdl37V4000.



Było już na forum. W modelach 37 cali są stosowane inne matryce niż w 32 i 40-stkach. Nie dziwne że się różnią.

Daniell-----
Początkujący

franek napisał(a):

nieszczęśliwym posiadaczem kdl37V4000.



Było już na forum. W modelach 37 cali są stosowane inne matryce niż w 32 i 40-stkach. Nie dziwne że się różnią.




Ufff.. czyli nie mam zludzen optycznych ;) Te modele chyba juz nie sa produkowane?

Razak-----
Początkujący

Daniell napisał(a):



Ufff.. czyli nie mam zludzen optycznych ;) Te modele chyba juz nie sa produkowane?



Z tego co się orientuje to chyba tak, następcą jest własnie V5500, w mniejszych telewizorach często były montowane inne matryce tak samo było chociażby w w4000, tak samo podświetlenie LEDowe w x4500 zaczyna się od 46cali...

badnar
Początkujący

franek napisał(a):

nieszczęśliwym posiadaczem kdl37V4000.



Było już na forum. W modelach 37 cali są stosowane inne matryce niż w 32 i 40-stkach. Nie dziwne że się różnią.



No to ładnie. Ja mam 40" i faktycznie na kąty nie mam co narzekać. Łóżko mam na przeciw telewizorka ok 2-3m, i bardziej w bok o jakieś 2m (tam gdzie leże głową). Kąty ok. Komputer (fotel ze stolikiem na laptopa :D ) jakieś 2m i ok 2-3m w bok. Kąty też ok. Z innych miejsc raczej nie oglądam lcd, bo wisi na ścianie i ściana przeszkadza... Błąd w sztuce planowania mieszkania....