anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL 32 W 4000 co sadzicie ???

mikeszto
Początkujący

KDL 32 W 4000 co sadzicie ???

Co sadzicie o podanym modelu TV ? Warto kupic czy jest moze cos lepszego w podobnej cenie?

pozdrawiam

Mikesz

18 ODPOW. 18
oldguest
Początkujący

Jest to jeden z najwyższych modeli w rozmiarze 32 cale. Droższy to model który wygląda jak większa ramka fotograficzna KDL32E40XX lub tańszy bardzo podobny ale HD Ready KDL32V4500.

mikeszto
Początkujący

Czy wbudowany tuner telewizji cyfrowej jest kompatybilny z sygnałem cyfrowym UPC Polska ?
Jak bedzie sie zachowywał po podłączeniu sygnału analogowego ?

Mikesz

oldguest
Początkujący

Niestety nie posiadam informacji o zgodności dekodera cyfrowego z operatorem UPC Polska. Proponował bym zapytać UPC Polska o tą sprawę. Ale operator musiał by udostępniać kartę z modułem do telewizora.
Jeśli chodzi o sygnał analogowy telewizor bardzo dobrze sobie radzi pod warunkiem że sygnał jest mocny i pozbawiony zakłóceń.

Sadji-----
Początkujący

Ja mam ten telewizor i jest podłączony do dekodera cyfry+ za pomocą scart. Problem jest taki, że jak włączam dekoder to się telewizor nie włącza automatycznie. Da się to jakoś zmienić?

profile.country.pl_PL.title
darek__75
Początkujący

Mam od niedawna ten TV i ogólnie OK. Niestety do pełnego zadowolenia daleko. Patrz na inne moje posty.

To czego jeszcze nie pisałem. Nie jest to oczywiście wada, ale warto o tym pamiętać. Mianowicie PiP i PaP.
PiP dostępny jest tylko w przypadku korzystania z wejścia PC. Oznacza to, że korzystając z PC można w małym oknie zobaczyć to, co jest w TV, ale tylko w tunerze wbudowanym w TV. Jeżeli masz dekoder cyfrowy podłączony przez wejście zewnętrzne, nie skorzystasz z funkcji PiP.

PaP podobna sytuacja tylko, że obraz obok obrazu i tutaj do wyboru dowolne z wejść zewnętrznych poza PC i znowu wbudowany tuner w TV /analogowy lub cyfrowy/.

Reasumując, jeżeli będziesz miał zewnętrzny dekoder cyfrowy podłączony do TV obie funkcje są nie do wykorzystania.

profile.country.pl_PL.title
lauda-----
Początkujący

A czym sie rozni model KDL-32W4000 od KDL-32W4210 moze mi ktos wyjasnic, bo jesli niczym istotnym to dlaczego tak szybko te 4210 znikaja ze sklepow ?

oldguest
Początkujący

Było o tym już: viewtopic.php?f=2&t=579

A co do zniknięcia ze sklepów zaraz 32W4000 też zniknie. Wchodzi cała nowa seria.

profile.country.pl_PL.title
lauda-----
Początkujący

a czy nowa seria bedzie tak dobra, ze warto poczekac ?

oldguest
Początkujący

Ocenię jak zobaczę :D Ale można teraz jeszcze zakupić coś bardzo dobrej klasy w rozsądnej cenie.