anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL 32 W 4000 co sadzicie ???

mikeszto
Początkujący

KDL 32 W 4000 co sadzicie ???

Co sadzicie o podanym modelu TV ? Warto kupic czy jest moze cos lepszego w podobnej cenie?

pozdrawiam

Mikesz

18 ODPOW. 18
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Testy nowych serii ukażą sie już niedługo. Może pod koniec przyszłego, albo jeszcze w przyszłym... CS Bielsko wiesz od kiedy mają być w sprzedaży te nowe serie?

oldguest
Początkujący

Zimny napisał(a):

Testy nowych serii ukażą sie już niedługo. Może pod koniec przyszłego, albo jeszcze w przyszłym... CS Bielsko wiesz od kiedy mają być w sprzedaży te nowe serie?



Dostaliśmy 32V5500 ale nie zdążyłem to obadać. Dopiero w sobotę zobaczę. Nie wiem czy powinienem mówić o konkretnych modelach kiedy są dostawy itd. Ale już jest na horyzoncie większość modeli z tego co patrzyłem.

profile.country.pl_PL.title
lauda-----
Początkujący

ok, czyli np taki KDL-32W4000 polecasz, warto go kupic ?

oldguest
Początkujący

lauda - tak zdecydowanie.

profile.country.pl_PL.title
lauda-----
Początkujący

ok, dzieki ! :)

profile.country.pl_PL.title
lauda-----
Początkujący

Do CS Bielsko

Czy mikrozestaw Hi-Fi CMT-DH3 ma DVD ? jesli tak to jak uwazasz, warto kupic taki zestaw czy np tylko odtwarzacz DVD np taki podstawowy DVP-NS708H, kt jest tanszy niz zestaw ?
Kupuje tv KDL-32W4000 i chcialem do tego jakies DVD ale nie wiem wlasnie czy wziac ten zestaw czy tylko samo DVD ?

Razak-----
Początkujący

Jeżeli to jest ten zestaw http://www.sony.pl/product/hfs-dvd-music-system/cmt-dh3/tab/manualpopup?section=ODW+SS+pl_PL+Support... to jak najbardziej posiada odtwarzacz dvd dokładniejszą specyfikacje masz na stronce oraz w zakładce instrukcja. Co do dźwięku sam szukałbym już raczej jakiegoś kina domowego, coby naprawdę poczuć moc brzmienia, aczkolwiek parametrami ten zestaw źle nie wygląda. Wszystko zależy od stawianych wymagań.

oldguest
Początkujący

lauda - jeśli ktoś nie chce kina domowego a TV i wierzę to jest to dobry gratis (ta funkcja odtwarzania DVD). A odtwarzacz w tej wierzy jest lepszy od najtańszych bo ma wyjście component (można odpalić progresiw z DVD). Wiec jak ktoś okazjonalnie ogląda DVD (pamiętaj że obsługa jest utrudniona, bo wieża ma małego pilot) a przy odtwarzaczu Sony wystarczy by jeden pilot. Proszę sobie jeszcze rozważyć zestaw 2.1 to może być dobre połączenie tych 2 rzeczy + lepszy dźwięk. DAV-F200 może sporo drożej ale miejsca podobnie zajmuje a mamy pełnosprawne kino domowe 2.1.

profile.country.pl_PL.title
lauda-----
Początkujący

czesc, dzieki za informacje, sa bardzo przydatne !