anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40L4000K

profile.country.pl_PL.title
darem-----
Początkujący

KDL-40L4000K

Kupiłem telewizor o nazwie wg faktury KDL-40L4000K. Wg informacji o produkcie w TV jest to KDL-40L40XX o numerze 0009606306 i oznaczeniu B.M-DW-Q-C.BA.BE-A.CY.T. Na przednim panelu TV są napisy FullHD oraz HD Ready 1080p. W salonie sprzedaży byłem zapewniany, że jest to telewizor FullHD, a w internecie znalazłem informację, że KDL-40L4000K jest telewizorem HD Ready. Instrukcja telewizora nie wyjaśnia nic. Proszę o wyjaśnienie sprzecznych informacji o produkcie.
Pozdrawiam

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
darem-----
Początkujący

Castel, w instrukcji, która była załączona są dane do telewizorów KDL-40L4000. Ww. telewizor ma rozdzielczość 1920x1080. Nie ma danych technicznych telewizora KDL-40L4000K. W internecie występują rozbieżne dane dotyczące tego modelu (jako Full HD, albo HD Ready. Stąd moje wątpliwości. Pozdrawiam

-marcus-
Początkujący

Panowie literka "K" w nazwie telewizora nie oznacza nic konkretnego jest to poprostu oznaczenie serii telewizorow ktore sa puszczane na europe (czy cos w tym stylu) i tylko tyle. A na pewno juz nie oznacza ze sa to 2 inne modele , wrecz przeciwnie sa to te same modele telewizorow identyczne co do jednego malego parametru --- dlatego w instrukcji nie pisze o drugim modelu z literka "K" bo to jedno i to samo!!
kazdy model tv sony w polsce ma praktycznie prawidlowo w nazwie literke K -- tylko ze niektorzy ją poprostu omijaja gdyz nic nie znaczy -- i z tad to cale zamieszanie

profile.country.pl_PL.title
darem-----
Początkujący

Marcus, wydaje mi się, że tak właśnie jest jak napisałeś. Nie trzeba zważać na rozbieżne informacje internetowe, a literka K na końcu nie ma większego znaczenia. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc