anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40V4000 + STR-DG510

harry-----
Początkujący

KDL-40V4000 + STR-DG510

Witam!
Mam problem i prosze o pomoc.Podłączyłem DVD (output HDMI) do amplitunera (dvd in HDMI), a nastepnie amplituner (HDMI out) do telewizora (HDMI in 1 do 2 tez próbowałem).Obraz mam ale problem w tym, że brakuje mi głosu w głośnikach(jest tylko w tv).W instrukcji telewizora jest napisane, że po wyłączeniu głosu w tv automatycznie głos przełączy sie na głośniki, a tak sie nie dzieje(tv nie wykrywa mi wogóle amplitunera).O co chodzi brakuje jeszcze czegoś?Nic poza kablami HDMI nie podłączałem.Model DVD to DVP-NS78H.

Jeśli mam za słaby amplituner to prosze również napisac czy są miejsca gdzie można go wymienic na nowszy model(dopłacając oszywiście), czy nadaje się juz tylko na śmietnik?Z góry dzieki! Pozdrawiam!

2 ODPOW. 2
oldguest
Początkujący

Prosze podłaczyć jeszcze kablem coaxialnym (chinch - chinach ekranowany) wyjście digital out w DVD z DVD IN w amplitunerze.

profile.country.pl_PL.title
pop665
Początkujący

jeżeli telewizor ma wyjście optyczne i amplituner ma wejście optyczne to polecałbym podłączenie tegoż telewizora za pomocą kabla optycznego (najlepsza jakość dżwięku). jeżeli takich wyjść/wejść nie ma to są jeszcze 2 możliwości:
-coaxial
-component

pozdrawiam